П О Л О Ж Е Н Н Я. ФУТЗАЛ

«Затверджено»

 

Голова Федерації футболу

Миколаївської області

. _______________М.Л. Єропунов

«Погоджено»

 

Голова комітету футзалу  ФФМО

 

________________О.А.Білоус

 

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

 

про проведення Кубка Миколаївської області з футзалу на відкритих майданчиках

серед команд-чемпіонів районів Миколаївської області сезону 2017 року.

 

 

 1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.

 

а) популяризація та подальший розвиток футзалу в Миколаївської області;

б) удосконалення спортивної майстерності учасників змагань;

в) визначення переможців та призерів.

 

 1. КЕРІВНИЦТВО ТУРНІРОМ.

 

Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань з футзалу здійснює Федерація футболу Миколаївської області (далі – ФФМО). Безпосередня організація та проведення змагань покладається на комітет футзалу ФФМО (далі – Комітет). Комітет слідує положенням, інструкціям та циркулярним листам ФІФА, УЄФА, ФФУ, АФУ.

 

 1. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.

 

Кубок Миколаївської області з футзалу на відкритих майданчиках проводяться з травня 2017 року по вересень 2017 року у двох групах: «Північ» м. Южноукраїнськ та «Південь» м. Миколаїв.

Учасниками змагань є команди футзальних та футбольних клубів, які своєчасно підтвердили свою участь та оформили заявочну документацію.

 

 1. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

 

Система проведення Кубку Миколаївської області з футзалу на відкритих майданчиках проводяться  з в три етапи:

І етап – районний. З травня по серпень. Команди району проводять турнір у два кола для визначення переможця (чемпіона) району. Команда переможець та призери нагороджуються кубками, медалями та грамотами, за рахунок вступних внесків. Гра проводиться на відкритому майданчику за правилами футзалу. Два тайми по 25 хвилин «брудного» час. Суді місцеві.

ІІ етап – міжрайонний, серпень. Команди переможці районів за територіальним принципом поділяються на дві групи «Північ» та «Південь». Команди згідно жеребкування розбиваються по парам, переможець пари (зустрічі) продовжує подальшу боротьбу за Кубок. Переможці та срібні призери розігрують між собою «Фінал чотирьох». Гра проводиться на відкритому майданчику за правилами футзалу. ІІ етап проводиться в один день, команди грають два тайми по 15 хвилин «брудного» часу. Група «Північ» грає у місті Южноукраїнську, група «Південь» у місті Миколаїв.

Суді місцеві.

ІІІ етап – «Фінал чотирьох» СМТ Березанка, серпень- вересень. Команди, які посіли 1 та 2 місця у групах грають півфіналі між собою. Переможець групи «Північ» грає з командою, яка зайняла друге місце в групі «Південь», а команда, яка посіла перше місце в групі «Південь» грає з командою, яка зайняла друге місце в групі «Північ». Команди переможці цих пар грають між собою у фіналі, а команди переможені – в матчі за третє місце. Гри триває два тайми по 20 хвилин «брудного» часу

Ігри проводяться за Правилами гри у футзал, затвердженими ФІФА, за винятком часу гри.

 

Ігри ІІ та ІІІ етапів проводяться в один день, який визначаються комітетом з футзалу       ФФМО.

Команди грають матч футзальным м’ячом №4.

У протокол матчу дозволяється заносити не більше 14 гравців.

Обслуговування матчів Кубка Миколаївської області з футзалу на відкитих майданчиках здійснюється арбітрами, які рекомендовані і призначені Суддівським комітетом ФФМО згідно календаря змагань.

 

 1. ЗАЯВКИ.

 

Клуби (команди), які допущені до Кубку Миколаївської області з футзалу на відкритих майданчиках, подають до Комітету наступні документи:

 • два заявочних листи за підписом та печаткою районної федерації футболу, президента клубу головного тренера та місцевого лікувально-фізкультурного диспансеру. У заявочному листі вказується не більше 6 офіційних осіб та 16 гравців;
 • паспорт громадянина України або свідоцтво про народження, та їх копії, на кожного члена команди згідно заявочного листа;
 • дві кольорових фотокартки розміром 3х4 останнього терміну на кожного гравця та по одній – на офіційних осіб;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

 

 1. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

 

Команди грають у групах за «кубковою системою» тобто «на виліт», якщо у основний час гри буде зафіксовано нічийний результат, то команди одразу пробивають по 3-и шестиметрові удари, якщо і після цього не буде виявлено переможця зустрічі, то команди продовжують пробивати по одному шестиметровому удару, поки не буде  виявлено переможця.

 

 1. НАГОРОДЖЕННЯ.

 

Команді-переможцю присвоюється звання «Володар Кубку Миколаївської області з футзалу на відкритих майданчиках». Вона нагороджується кубком за перше місце, дипломом, гравці та тренери нагороджуються  золотими медалями та дипломами.

Команди, які зайняли друге та трете місця, нагороджується кубками,  дипломами, гравці та тренери нагороджуються медалями. Кращі гравці фінальних матчів нагороджуються пам’ятними призами.

 

 1. ПОКАРАННЯ.

 

У випадку, коли у будь-якій команді буде виявлено гравця з недійсними документами, то такий гравець за рішенням ДК ФФМО може бути дискваліфікований строком до 1 року із забороною виступати в усіх змаганнях під егідою федерації футзалу Миколаївської області. У цьому випадку до керівників команди за рішенням ДК ФФМО можуть застосовуватися дисциплінарні санкції.

 

 1. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.

 

Витрати з проведення ігор (оренда спортивних споруд, робота медичного працівника, оплата добових, харчування, розміщення, проїзду до місця змагань і назад 2 суддів та хронометриста) проводяться за рахунок клубу-учасниць порівну.

 

Компенсація витрат, пов’язаних з відрядженням на ігри, за рахунок команд-учасниць.

У Кубку Миколаївської області з футзалу на відкритих майданчиках членський внесок становить:І етап – 100 грнІІ етап – 100 грнІІІ етап – 300 грн        Оплату харчування арбітрів здійснюють команди-учасниці з розрахунку двом суддям та хронометристуІ етап – по 30 грн. за груІІ етап – по 70 грн. за груІІІ етап – по 70 грн. за гру   Організаційний комітет.