ВИЩА ЛІГА

Календар ігор Чемпіонату Миколаївської області з футболу 2017 року. Другий етап

ВИЩА ЛІГА

Команда Тренер Телефон
ГРУПА «А»
1 МФК «Первомайськ» Флакей Микола 0667291717
2 Агрономія (Арбузинський р-н) Спотар Ігор 0675173469
3 Автолокомотив (Южноукраїнськ) Недяк Олег 0675177513
4 Сокіл (Вознесенськ) Карпов Володимир 0682736812
ГРУПА «В»
1 Інгулець (Снігурівка) Косей Володимир 0677963171, 0505311680
2 Укр-НиваБразіл (Березанка) Чапчай Ігор 0978802258, 0505456011
3 Кам’яне (Новобугський район) Римчук Валерій 0675140626
4 Ліцей (Казанка) Цимбал Микола 0987761788

1 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
1 12.08.СБ  14.00  Первомайськ  МФК «Первомайськ» – Сокіл 3:1 
2 12.08.СБ  18.00  Агрономія  АгрономіяАвтолокомотив 2:2 
«В»
1 12.08.СБ  18.00 Миколаїв (ЦМС)  ІнгулецьЛіцей 6:1 
2 13.08.НД  18.00  Березанка  Укр-НиваБразілКам’яне 6:1 

1/2 Фіналу Кубка області

2 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
3       МФК «Первомайськ» – Агрономія пер 
4 19.08.СБ  18.00  Вознесенськ  СокілАвтолокомотив 2:3 
«В»
3       ІнгулецьУкр-НиваБразіл пер 
4       Ліцей Кам’яне пер 

24 серпня – Фінал Кубка області

3 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
5 АвтолокомотивМФК «Первомайськ» пер 
6 26.08.СБ  15.00  Агрономыя  АгрономіяСокіл 1:1 
«В»
5 27.08.НД  17.00  Кам’яне  Кам’янеІнгулець 2:2 
6 27.08.НД  17.00  Березанка  Укр-НиваБразілЛіцей 0:5 

4 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
7 2.09.СБ  12.00  Вознесенськ  СокілМФК «Первомайськ» 0:6 
8 2.09.СБ  17.00  Южноукраїнськ  АвтолокомотивАгрономія 3:1
«В»
7 3.09.НД  13.00  Казанка  ЛіцейІнгулець 2:5 
8 рез. тур Кам’янеУкр-НиваБразіл пер(+:-)

5 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
9 9.09.СБ  15.00  Агрономія  АгрономіяМФК «Первомайськ» 2:3 
10 9.09.СБ  15.00  Южноукраїнськ  АвтолокомотивСокіл 0:0 
«В»
9  10.09.НД 16.00  Березанка  Укр-НиваБразілІнгулець 1:1 
10 9.09.СБ  17.00  Кам’яне   Кам’янеЛіцей 3:0 

Резервний тур (16-17.09)

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
3 16.09.СБ  16.30  Первомайськ  МФК «Первомайськ» – Агрономія 5:0 
5 17.09.НД  15.00  Южноукраїнськ  Автолокомотив – МФК «Первомайськ» 1:4 
«В»
3 16.09.СБ 16.00  Миколаїв (ЦМС)  Інгулець – Укр-Нива–Бразіл 0:3
4 17.09.НД   16.00 Казанка  Ліцей – Кам’яне 0:1 
8 Кам’яне – Укр-Нива-Бразіл 3:0тех 

6 тур (23-24.09)

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
11 23.09.СБ  16.30  Первомайськ  МФК «Первомайськ» – Автолокомотив  2:1
12 23.09.СБ  12.00  Вознесенськ  СокілАгрономія 2:1 
«В»
11 24.09.НД  15.00  Миколаїв (ЦМС)  ІнгулецьКам’яне 6:0 
12 ЛіцейУкр-НиваБразіл Відмова Березанки 3:0 тех

Турнірна таблиця (після матчів 24.09)

М ГРУПА «А» І В Н П М’ячі О
1 МФК «Первомайськ» 6 6 0 0 23-5 18
2 Автолокомотив (Южноукраїнськ) 6 2 2 2 10-11 8
3 Сокіл (Вознесенськ) 6 1 2 3 6-14 5
4 Агрономія (Арбузинський р-н) 6 0 2 4 7-16 2
М ГРУПА «В» І В Н П М’ячі О
1 Інгулець (Снігурівка) 6 3 2 1 20-9 11
2 Кам’яне (Новобузький район) 6 3 1 2 10-14 10
3 Ліцей (Казанка) 6 2 0 4 11-15 6
4 Укр-Нива-Бразіл (Березанка) 6 2 1 3 10-13 1

***з команди Укр-Нива-Бразіл додатково знято 6 очок за невиїзд на календарні матчі до Кам’яного та Казанки.

Фінальний етап. Перші матчі (30.09-1.10)

Дата Час Стадіон Команди Рах
13  30.09.СБ    Первомайськ  МФК “Первомайськ” – Кам’яне  
14      ЦМС (Миколаїв)  Інгулець – Автолокомотив  
15  30.09.СБ  12.00  Вознесенськ  Сокіл – Ліцей  
16        Укр-Нива-Бразіл – Агрономія -:+ 

Фінальний етап. Матчі відповіді (7-8.10)

Дата Час Стадіон Команди Рах
17        Кам’яне – МФК “Первомайськ”  
18        Автолокомотив – Інгулець  
19        Ліцей – Сокіл  
20        Агрономія – Укр-Нива-Бразіл +:- 

Фінал (14-15.10) Нагородження призерів Чемпіонату області 2017 року

Дата Час Стадіон Команди Рах
 21       Переможці пар (1А-2В) – (1В-2А)  

Голова Комітету з проведення змагань: Пономаренко Ігор Миколайович (067-7472707, 063-6032626)