ПЕРША ЛІГА

Календарь ПЕРША ліга 2017

Календар ігор Чемпіонату Миколаївської області з футболу 2017 року. Другий етап

ПЕРША ЛІГА

Команда Тренер Телефон
Група «А»
1 Олександрівка (Вознесенський р-н) Бензар Микола 0983392300
2 СПрАТ “Україна” (Мостове, Доманівський р-н) Сорочан Геннадій 0958616733
3 Люкс-Агро (Нова Одеса) Миндру Сергій 0975228407
4 Ольгопіль (Єланецький р-н) Василевський Леонід 0631970161
Група «В»
1 Колос (Снігурівський район) Артюшенко Олександр 0634309072, 0666284005
2 Майський (Очаків) Рудинський Віталій 0933453626
3 Баштанка Ярков Сергій 0675115399
4 Вікторія (Березнегувате) Попович Яков Григорович, 0975315672

1 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
1 12.08.СБ  17.00 Олександрівка  ОлександрівкаОльгопіль анул 
2 12.08.СБ  17.00  Мостове  СПрАТ “Україна” – Люкс-Агро 1:4 
«В»
1 12.08.СБ  17.00   Новопетрівка КолосВікторія 0:3 
2 13.08.НД  17.00  Баштанка Баштанка  Майський 6:1 

Команда Олександрівка після 1 туру 2 етапу завершила участь у змаганнях.

1/2 Фіналу Кубка області та кубка Надії

2 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
3       Ольгопіль – Люкс-Агро пер 
4       СПрАТ “Україна”  
«В»
3       ВікторіяБаштанка пер 
4 20.08.НД  16.30  Снігурівка  КолосМайський 2:6 

24 серпня – Фінал Кубка області та кубка Надії

3 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
5 26.08.СБ   17.00 Мостове  СПрАТ “Україна”Ольгопіль 1:1 
6       Люкс-Агро –   
«В»
5 26.08.СБ  17.00  Очаків  МайськийВікторія 1:1 
6 26.08.СБ  17.00  Баштанка  БаштанкаКолос 1:1 

4 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
7       Ольгопіль – 
8 2.09.СБ  15.00  Нова Одеса  Люкс-Агро – СПрАТ “Україна” 2:1 
«В»
7 2.09.СБ  14.00   Березнегувате ВікторіяКолос 3:0 
8 2.09.СБ  15.00  Очаків  Майський  Баштанка  6:3 

5 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
9 9.09.СБ  15.00  Ольгопіль  Ольгопіль Люкс-Агро  1:1 
10       СПрАТ “Україна” –   
«В»
9 10.09.НД  17.00  Баштанка  БаштанкаВікторія 2:0 
10       МайськийКолос пер 

Резервний тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
3 16.09.СБ  15.00  Нова Одеса  Люкс-Агро Ольгопіль 1:1 
«В»
3 17.09.НД  14.00  Березнегувате  Вікторія – Баштанка 0:2 
10 16.09.СБ   15.00  Очаків Майський – Колос 1:0 

6 тур (23-24.09)

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
11 23.09.СБ  16.00  Ольгопіль  ОльгопільСПрАТ “Україна” 2:0 
12        – Люкс-Агро  
«В»
11 23.09.СБ  14.00  Березнегувате  ВікторіяМайський 0:1 
12  23.09.СБ  16.00 Новопетрівка  КолосБаштанка 4:3 

Турнірна таблиця (після матчів 23.09)

М ГРУПА «А» І В Н П М’ячі О
1 Люкс-Агро (Нова Одеса) 4 2 2 0 8-4 8
2 Ольгопіль (Єланецький р-н) 4 1 3 0 5-3 6
3 СПрАТ “Україна” (с.Мостове) 4 0 1 3 3-9 1

 

М ГРУПА «В» І В Н П М’ячі О
1 Майський (Очаків) 6 4 1 1 16-12 13
2 Баштанка 6 3 1 2 17-12 10
3 Вікторія (Березнегувате) 6 2 1 3 7-6 7
4 Колос (Снігурівський район) 6 1 1 4 7-17 4

Фінальний етап. Перші матчі (30.09-1.10)

Дата Час Стадіон Команди Рах
13 30.09.СБ    Нова Одеса  Люкс-Агро – Баштанка  
14       Майський – Ольгопіль  
15       СПрАТ “Україна” – Вікторія  
16       Колос –  

Фінальний етап. Матчі відповіді (7-8.10)

Дата Час Стадіон Команди Рах
17       Бвштанка – Люкс-Агро  
18       Ольгопіль – Майський  
19       Вікторія – СПрАТ “Україна”  
20       – Колос  

Фінал (14-15.10) Нагородження призерів першої ліги Чемпіонату області 2017 року

Дата Час Стадіон Команди Рах
21       Переможці пар (1А-2В) – (1В-2А)  

Голова комітету з проведення змагань: Пономаренко Ігор Миколайович (067-7472707, 063-6032626, e-mail: ffmo@i.ua)