ДРУГА ЛІГА

Календар ігор Чемпіонату Миколаївської області з футболу 2017 року. Другий етап

ДРУГА ЛІГА

Команда Тренер Телефон
Група «А»
1 Доманівка Шевцов Олександр 0662297974
2 КБК (Прибужжя, Доманівський р-н) Гунівенко Олександр 0991847261
3 Вікторія (Єланець) Бойчук Олександр 0978463408
4
Група «В»
1 Мілан (Миколаїв) Карабак Олексій 0980667777
2 Нечаяне Мітін Сергій 0667466380
3 Казанка Левицький Роман 0973326117
4

1 тур

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
1       Доманівка  
2 12.08.СБ   16.00 Прибужжя КБКВікторія пер(+:-) 
«В»
1       Мілан  
2 13.08.НД  17.00  Зоря (Миколаїв) Нечаяне – Казанка 4:4 

1/2 Фіналу кубка Надії

2 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
3       –       Вікторія   
4 рез.тур      ДоманівкаКБК пер 
«В»
3       –       Казанка  
4 20.08.НД  18.00  Миколаїв(ЦМС)  МіланНечаяне 1:1 

24 серпня – Фінал кубка Надії

3 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
5       КБК  
6       ВікторіяДоманівка (-:+) 
«В»
5       Нечаяне –  
6 27.08.НД  17.00  Казанка  КазанкаМілан 0:3тех 

4 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
7       –       Доманівка  
8       ВікторіяКБК (-:+) 
«В»
7       –       Нечаяне  
8 Мілан – Казанка пер(+:-) 

5 тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
9       Вікторія  
10 9.09.СБ  15.00  Прибужжя  КБКДоманівка 2:2 
«В»
9       Казанка  
10 10.09.НД   16.00 Піонер Нечаяне – Мілан 3:2 

Резервний тур 

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
4 16.09.СБ  15.00  Доманівка  Доманівка – КБК 4:0 
«В»
8 17.09.НД  14.00  Миколаїв (ЦМС)  Мілан – Казанка 4:5 

6 тур (23-24.09)

Дата Час Стадіон Команди Рах
«А»
11       –       КБК  
12       ДоманівкаВікторія (+:-) 
«В»
11       –       Мілан  
12 24.09.НД  13.00  Казанка  Казанка – Нечаяне  1:2

Турнірна таблиця (після матчів 24.09)

М ГРУПА «А» І В Н П М’ячі О
1 Доманівка 2 1 1 0 6-2 4
2 КБК (Прибужжя) 2 0 1 1 2-6 1

 

М ГРУПА «В» І В Н П М’ячі О
1 Нечаяне 4 2 2 0 10-8 8
2 Мілан (Миколаїв) 4 1 1 2 10-9 4
3 Казанка 4 1 1 2 10-13 4

Фінальний етап. Перші матчі (30.09-1.10)

Дата Час Стадіон Команди Рах
13       Доманівка- Мілан  
14 1.10.НД  16.00  Піонер (Миколаїв)  Нечаяне – КБК  

Фінальний етап. Матчі відповіді (7-8.10)

Дата Час Стадіон Команди Рах
15       Мілан – Доманівка  
16       КБК – Нечаяне  

Фінал (14-15.10) Нагородження призерів другої ліги Чемпіонату області 2017 року

Дата Час Стадіон Команди Рах
17       Переможці пар (1А-2В) – (1В-2А)  
18 Матч за 3 місце

Голова комітету з проведення змагань: – Пономаренко Ігор Миколайович (067-7472707, 063-6032626, e-mail: ffmo@i.ua)