Бригада тактичної авіації найсильніша команда Миколаївського гарнізону

Військовослужбовці частин Миколаївського гарнізону провели змагання з міні-футболу, які проходили в спортивному залі 79 окремої десантно-штурмової бригади. Спортивне свято – змагання Кубку учасників АТО з футзалу серед команд Миколаївського гарнізону – було присвячене черговій, 28-й річниці виведення військ з території Афганістану.

До участі прибуло вісім команд від частин гарнізону.

Згідно регламенту, на першому етапі змагань команди провели матчі у двох групах по круговій системі. В наступному етапі перші місця зустрічалися вже в фіналі, відповідно другі – змагалися за «бронзу». Інші учасники турніру в стикових матчах розігрували місця в підсумковій турнірній таблиці.

Турнірну таблицю за результатами триденних змагань з міні-футболу серед команд Миколаївського гарнізону очолила команда бригади тактичної авіації. Другу сходинку посіли спортсмени окремої артилерійської бригади, «бронза» – у господарів поля, миколаївських десантників.

Загалом команди показали приблизно однаковий рівень підготовки. Варто відзначити злагоджені дії гравців – спортсмени неодноразово проводили результативні комбінації, грали в пас і не раз створювали видовищні гольові моменти. Футболісти з числа військових продемонстрували хорошу фізичну форму, витривалість і спортивний досвід.

Кубок, медалі і грамоти вручали разом з командирами частин заступник ФФМО Валерій Запорожець і голова комітету проведення змагань Микола Нєкрасов. Які зазначили, що миколаївські військові показали хорошу і злагоджену гру.

По матеріалам: Прес-служби  79 окремої десантно-штурмової бригади
ФОТО:

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *