Виконком ФФМО 15 березня 2017 р.

      Добрий день всім не байдужим людям, які вболівають за розвиток футболу в Миколаївській області відбулась Конференція, яку багато не зрозуміли, що відбулось, я і сам до кінця не розібрався.

Я пробачаюсь перед своїми прихильниками – тими людьми, які мене підтримували і я зроблю все можливе і не можливе, щоб без ілюзій, пафосу, видумок розбудовувалась федерація футболу. Протистояння вже немає, зібрана команда із різних людей, одні пройшли футбольну школу життя, другі хочуть змін – є енергія, яку потрібно направити в потрібне русло та в кінцевому результаті отримати бажаний результат потрібний для все більшого розвитку футболу в Миколаївській області. Ми живемо сьогодні у бурхливий час, іде реорганізація Країни, райони діляться на громади – це правильно, що кожна громада повинна вирішувати свою долю та долю футболу і тут потрібно не сплохувати, а згуртуватися практично, не теоритично війти в кожну громаду, або ж мати своїх вірних прихильників, це головне завдання на сьогодні, завтра і до кінця 2017 року. Тому я, як голова Федерації футболу Миколаївської області пропоную Виконкому обсудити та розібратися в питанні повноважень кожного члена Виконкому, щоб він кожного дня приймав участь у вирішенні питання розвитку футболу в області, вона велика, це не місто де можливо за півгодини проїхати з одного кінця в інший, треба без амбіцій кожного, а з чітким розумінням можливості кожного члена Виконкому на сьогоднішній день його практичне, не теоретичне, вміння, знання області та людей в ній, це головне, тому я своє бажання Данного питання викладаю, хочу розуміння, поваги один до одного, тому пропоную перше засідання Виконкому провести 15 березня 2017 року о 1100 в конференц-залі «Будинку футболу».

Порядок денний.

  1. Розподіл обов’язків між замами та членами Виконкому.
  2. Про Першість та Чемпіонат Миколаївської області 2017 року.
  3. Фінансова підтримка.
  4. Комплексна програма розвитку футболу 2017-2021 рр.
  5. Обрання делегатів на ХІХ Конгрес ФФУ.
  6. Різне.

 

Голова Федерації футболу Миколаївської області – відповідає за концепцію розвитку федерації, кадрові питання, питання роботи федерації в цілому.

І зам. голови – за роботу комітетів, перспективи розвитку в регіонах, за роботу апарату федерації, за Комплексні програму 2017-2021 рр.

Заступника:

Пихтін М.П. – голова комітету стадіонів та безпеки – відповідальний за прийом стадіонів, їх допуск до змагань, контроль за роботою КДК, зв’язок з правоохоронними органами.

Бабейко О.О. – виконавчий директор

Кулажкін С.В. – співголова комітету розвитку регіонів – відповідальний за роботу Снігурівської, Березнегуватської та Миколаївської та м. Миколаїв.

Бойченко С.М. – співголова комітету розвитку регіонів – відповідальний за роботу Березанської, Очаківської, Вітовської та м. Очаків.

Члени комітету:

Римчук В.М. – відповідальний за роботу Новобузької, Баштанської.

Дорошенко В.Г. – відповідальний за роботу Казанської.

Скрипниченко М.С. – відповідальний за роботу Кривоозерської, Врадіївської.

Кухаренко С. – відповідальний за роботу Первомайської, Арбузинської, м. Южноукраїнськ, м. Первомайськ.

Федюк В.І. – відповідальний за роботу Братської, Доманівської та Веселинівської.

Запорожець В.С. – відповідальний за роботу Вознесенської та м. Вознесенськ.

Ярошевський В.М. – відповідальний за роботу Новоодеської, Єланецької.

Некрасов М.В. – голова комітету дитячо-юнацького футболу – відповідальний за проведення Першості області районів, міст, заявка, база даних.

Бойко Ю.Л. – відповідальний за північ.

Запорожець В.С. – керівник апарату, відповідальний за звітність, роботу з футбольними клубами аматорського футболу, заявка, база даних.

Калита М.Г. – голова комітету навчання та науки – відповідальний за підготовку тренерів диплом «С», в подальшому контроль за їх подальшою роботою.

Ішхнелі А.Ш. – голова комітету ветеранського футболу – відповідальний за проведення змагань ветеранів, розвиток  в області.

Кантор С.А. – голова комітету професійного футболу – відповідальний за роботу професійного футболу області, роботу з футбольними школами, які приймають участь у Виший та першій лізі Українського футболу.

Пономаренко І.М. – голова комітету арбітражу та інспектування – відповідальний за підготовку, навчання арбітрів та проведення змагань першості та Чемпіонату дитячо-юнацької ліги, жіночого футболу області.

Степанов О. – голова комітету вуличного та пляжного футболу – відповідальний за розвиток вуличного та пляжного футболу, проведення змагань в області.

Кулішов О.Ю. – голова комітету із розвитку та контролю за шкільним футболом – відповідальний за проведення «Шкіряного м’яча», контроль за проведенням уроків футболу в школах.

Белоус О. – голова комітету міні-футболу (футзалу) – відповідальний за проведення Першості районів та міст, Першості області, підготовка арбітрів та арбітраж.

Власенко А.В. – голова комітету по роботі з депутатським корпусом України та області – відповідальний за взаємовідносини між депутатами та федерацією.

Кучмій В.- прес-служба – відповідальний за зв’язки з пресою та висвітлення роботи федерації, роботу сайту обласної федерації.

Катрич І. – голова комітету по роботі з громадськістю – відповідальний за роботу з громадськими формуваннями, фанами.

Рудницький  – відповідальний за взаємопоніманіє та роботу з військовими частинами області.

Єфімако В.О. – голова комітету жіночого футболу – відповідальний від ФФУ за розвиток футболу жіночого Півдня, відповідає за розвиток дівочого та жіночого футболу, проведення змагань та розміщення матеріалів на сайті федерації футболу області Жайворонок С.І. – голова ревізійної комісії, здійснює контроль за використанням коштів та доповідає за роботу з депутатами Миколаївської міської ради.

Жила І.А. – головний бухгалтер – відповідає за фінансову роботу, базу даних футболістів.

_________ – голова комітету футболу інвалідів та переселенців – відповідальний за проведення змагань та допомогу у їх діяльності.

Подальшу концепцію розвитку футболу в районна та містах, таких як м. Миколаїв я доповім на Виконкомі та пресі:

  1. робота з громадами та вхід наших представників до них.
  2. у м. Миколаїв разом з міською Федерацією футболу розпочати Першість районів Інгульського, Корабельного, Заводського, Центрального для того, щоб розвивати структуру даних районів, щоб в подальшому це будуть відокремлені райони з своїми депутатами.

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *