МИКОЛАЇВСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ У ПЕРШІЙ ГРІ ЧЕМПІОНАТУ НА КУБОК ВДВ З ФУТЗАЛУ

ФОТО

З 28 по 31 березня 2017 року в спортзалі 79-ї окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади проходить Всеукраїнський чемпіонат з футзалу на кубок ВДВ.

Саме в цей день 28 березня Миколаївщина святкує 73-ю річницю визволення м.Миколаєва та Миколаївської області від фашистських загарбників.

За традицією, приймає Чемпіонат команда-переможець минулорічної першості – збірна частини. В чемпіонаті беруть участь збірні Високомобільних Десантних військ Збройних Сил України, серед яких команди зі Львова, Краматорська, Миколаєва, Дніпра та Житомира.

Чемпіонат проводиться за сприяння та підтримки Федерації футболу Миколаївської області.

Серед гостей церемонії відкриття заходу – представники обласної і міської влади, галузі фізичної культури і спорту, обласної федерації футболу, волонтерського руху.

Після підняття Державного Прапора та виконання Гімну слово надали почесним гостям спортивного свята.

По завершенню урочистої промови, полковник 79-ої ОАЕМБР Валерій Курач вручив заступнику міського голови Юрію Степанцю, учаснику АТО, медаль за вагомий особистий внесок у захист територіальної цілісності та недоторканості нашої Вітчизни, безмежну відданість Україні в лавах 79-ої ОАЕМБР.

А також дипломам-подяками за підтримку і розбудову Високомобільних Десантних військ ЗСУ були відзначені: перший заступник голови Миколаївської обласної федерації футболу Олександр Пасічний, благодійний фонд «Крила Фенікса» та ін.

Команди спортсменів-десантників, які прибули до участі у змаганнях, пройшли жеребкування і визначили порядок участі у групах. Протягом перших двох турнірних днів буде зіграно по чотири гри, третій день – фінальні ігри і визначення переможців.

Першу гру провели збірні 79 окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади і 135 батальйону управління (м.Житомир). Дебютна гра чемпіонату завершилася впевненою перемогою господарів поля – миколаївських десантників, які перемогли житомирян з розгромним рахунком 8:3. Рахунок забитим м’ячам розпочався вже на перших хвилинах гри.

Протягом першого турнірного дня спортсмени-десантники показали динамічну і злагоджену гру.

По матеріалам прес-служби 79-ої ОАЕМБР (фото В.Кучмій)

ФОТОРЕПОРТАЖ:

« 1 of 3 »

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *