Кубок відкриття футбольного сезону в Миколаївському районі (оновлено)

8 квітня на території Веснянської ОТГ Миколаївського району відбулися змагання за Кубок відкриття футбольного сезону.

Участь взяли 7 команд з Миколаївського району, серед них футболісти з сіл Степове, Ольшанка, Радсад, Нечаяне, Весняне та інші .

Після жеребкування команди розпочали змагання. Результати  наступні:

1 місце – команда Радсаду, 2 місце – команда Весняного, 3 місце – команда зі Степового.

Також були визначені кращі гравці районного турніру з футболу “Кубок відкриття сезону – 2017”:

 “Кращий захисник” – Гришин Олег, “Кращий воротар” – Семашко Андрій, “Кращий нападник” – Лі Артем, “Кразий півзахисник” – Шиманець Антон. Відзначені гравці отримали грамоти, відзнаки а також сувеніри від спонсору турніру інформаційного ресурсу “Влада громадам”.

Кубок проходив під егідою інформаційного ресурсу “Влада громадам”.

Нагадаємо, що 15 квітня в Степовому відбудеться змагання за “Кубок відкритття” футбольного сезону серед школярів 2003-2005 р.н. та 1999-2002 р.н. Миколаївського району 2017 р.”

– Я сам з Миколаївського району. Два роки не було тут футбольних чемпіонатів, і  дуже радію з того, що нинішній голова Федерації з футболу Миколаївського району Сергій Бойченко, з таким ентузіазмом взявся за реалізацію футбольних проектів. Дуже приємно  дивитися на те, як футбол в районі відроджується. Я знаю, що через тиждень будуть дитячі змагання, – Олександр Пасічний, перший заступник голови Федерації футболу в Миколаївській області.

– З приходом нової команди, нового депутатського корпусу Миколаївської районної ради, на щастя для шанувальників футболу, ситуація значно покращилася. Футбол в районі почав прокидатися, розвиватися. В найближчих планах на майбутнє -створення у нас  в районі до 15 футбольних команд, і – проведення Чемпіонату Миколаївського району, – Сергій Бойченко, голова Федерації футболу в Миколаївському районі.

Я дуже радий, що приїхало багато команд. Ми практично забули, що таке футбол у нас в районі серед дорослих. Сьогоднішній захід це початок футбольних змагань, проведемо Чемпіонат в районі, а потім, думаю, що команди зможуть взяти участь і в обласних подібних змаганнях, – Юрій Піньковий, голова Миколаївської районної ради.

– Нарешті, наша мрія справдилася. Як тільки депутатами ми прийшли сюди, одне з перших запитань, яке ми підняли – а де наш спорт, де наш футбол, найпопулярніший вид спорту? Як виявилося, у нас навіть не було змагань- ні дорослих, ні дитячих. Тому ми поставили собі за мету провести футбольний турнір і серед дорослих, і серед  дітей. Всі разом ми повернули змагання з футболу в наш Миколаївський район, – Руслан Нерода, депутат Миколаївської районної ради, спонсор змагань

– Весняне саме по собі є центром Миколаївського району, і ми задоволені з того, що саме у нас, на шкільному стадіоні, проходить Кубок відкриття з футбольного сезону нашого краю, – Леонід Мухарський, голова Веснянської ОТГ.

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *