“Кубку Миколаївської області з футзалу 2017”

17.04.2017р. у спортивному комплексі «Олімп» місто Южноукраїнськ пройшли фінальні змагання “Кубку Миколаївської області з футзалу 2017”, в яких взяли участь команди, які посіли перші і другі місця в групах “Південь” і “Північ”.

Фінальні зустрічі обслуговувала бригада арбітрів: головний арбітр – Бойко Юрій, другий арбітр – Петрановський Микола, хронометрист – Кісліцин Володимир. Матчі розпочалися о 14.00.

В першому півфіналі зустрілися команди “ЛІЯ” і “ДПЕС”. Зустріч пройшла у впертій боротьбі, про що говорять результати таймів, в першій половині рахунок 4-2, в другій – 0-1. В підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди “ЛІЯ” – 4-3.

У другому півфінальному матчі зустрілися команди “Автолокомотив” і команда “Кам’яне”. Відразу можна сказати, що “Автолоко” виглядав краще, але рахунок не по грі. Позначилася відсутність досвіду гри на стандартному майданчику і те, що у “Кам’яного” був всього один запасний гравець. Перший тайм закінчився з рахунком 3-0, другий 4-2, а загальний підсумок зустрічі 7-2 на користь “господарів”.

У суперечці за третє місце зустрілися команди “ДПЕС” і “Кам’яне”. Це була гра рівних суперників. Не дивлячись на те, що команда Новобузького району грала другу гру поспіль, на початку зустрічі вони виглядали краще, у складі команди виділявся Римчук Володимир, як і належить капітану і граючому президенту, він вів свою команду вперед. «Кам’яне»  вели в рахунку попереду, але знову таки дала про себе знати “коротка” лава запасних, у результаті чого рахунок після першого тайму був 2-2. Однією із запорук успішної гри, був юний воротар “Кам’яного” Черненко В., якій не раз виручав свої команду. Але знову «Кам’яне»  підвела відсутність запасних, в жорсткому єдиноборстві з нападником команди “ДПЕС”, травму отримав воротар “Кам’яного” і не зміг далі продовжить гру. У ворота став запасний польовий гравець, тим самим, новобузьці позбулися єдиною своєї заміни, що не змогло не позначитися на результаті. Фінальний свисток за фіксував рахунок 5-3 на користь “ДПЕС”.

Нарешті фінал. Знову гра рівних суперників. Рахунок був відкритий тільки на 12 хвилині першого тайму. Це зробили господарі майданчика. Відчувалося, то що у “Автолоко” більш досвідчені гравці, які пограли на високому рівні, виділялися досвідчені Смук, Кокол, Удова. “ЛІЯ” компенсувала бажанням і прагненням боротьби. Рахунок першого тайму 2-1 на користь «Автолокомотива». Другий тайм пройшов не менше напружено, ніхто не хотів програвати, про що говорить видалення Кокола за другу жовту картку. У “ЛІІ” виділялися такі гравці як Фішман, Єгоричев, Каушан. Фінальний свисток зафіксував рахунок 4-3 на користь “Автолокомотіва”.

Нагородження проводили голова комітету з футзалу Федерації футболу Миколаївської області Білоус Олександр, заступник голови комітету Услов Микола і голова Федерації футболу  Южноукраїнська Бойко Юрій. Жодна з команд не залишилася без призів. Кубок та диплом за участь у фінальних іграх отримала команда “Кам’яне”. Кубок і диплом за третє місце у команди “ДПЕС”. Срібні медалі, кубок та диплом отримали гравці команди “ЛІЯ”. Володарем Кубка Миколаївської області з футзалу в 2017 році, стала команда “Атолокомотів” Южноукраїнськ, яку також нагородили золотими медалями та почесним дипломом. Кращим гравцем фінальної частини Кубка Миколаївської області з футзалу став гравець команди “ЛІЯ” Новоодеського району Каушан Дмитро, а кращим воротарем став Черненко Валентин з команди “Кам’яне” Новобузького району, яким були врученні пам’ятні призи.

Федерація футболу Миколаївської області, комітет з футзалу Федерації футболу Миколаївської області висловлюють глибоку подяку Федерації футболу м. Южноукраїнськ і її голові Бойко Юрію за організацію та проведення фінальної частини “Кубка Миколаївської області з футзалу”. А так само всім командам, які взяли участь в розіграші “Кубка Миколаївської області з футзалу”.

Голова комітету з футзалу Федерації футболу Миколаївської області Білоус Олександр.