Кубок Відкриття сезону в Березнегуватському районі

1 квітня на центральному стадіоні «Колос» в смт Березнегуватому відбувся розіграш Кубку відкриття сезону 2017 з міні-футболу, в якому прийняло участь 5 команд, з с. Калуга (сільський голова Заковенко Л.В.), с. Висунськ (Кривошей С.В.), с. Лепетиха, Березнегуватська «Вікторія» та команда «Ліцей».

Змагання пройшли в запеклій та напруженій боротьбі, в якій саму яскраву та змістовну гру продемонструвала молода та перспективна команда з с. Висунськ, лідером якої був Долина Віталій. Здобувши 3 перемоги та зігравши одну гру в нічию вони стали переможцями. ІІ місце посіла «Вікторія»; ІІІ – с. Лепетиха; ІV – «Ліцей», калужани хоч і залишились на V місці. Але в кожній грі продемонстрували видовищний футбол. Всі команди були нагородження грамотами. А переможець ще й перехідним кубком.

Федерація футболу Березнегуватського району звертає увагу Висунського сільського голови щодо відновлення стадіону в їхньому селі, тому що чемпіонам потрібен повноцінний футбольний майданчик