Огляд матчів Чемпіонату Миколаївської області з футболу. Перший етап. 1 тур

Група «Захід»

МФК «Первомайськ» – «Прибужжя» (Доманівський р-н) – 16:5. Стадіон «Центральний». 21 градус. 120 глядачів.

Арбітри: М. Петрановський, Вижанов (оба – Вознесенськ), Р. Лапін (Южноукраїнськ). Спостерігач арбітражу: М. Зубрицький  (Миколаїв).

Голи: Зайко (9, 13, 37), Славинський (10, 17, 23, 26, 30), Д. Флакей (28), Титомир (32), Чоларія (49, 59), Федорченко (51), Моргунов (55), Щербина (85), Вернидуб (87) – Красніков (41, 81), Осічанський (56), Ширяєв (80), Нестер (89).

***

СПрАТ (Мостове) – «Агрономія» (Арбузинський р-н) – 0:6. Стадіон села Мостове. 200 глядачів.

Арбітри: І. Пономаренко, Л. Тараненко, О. Антонов. Спостерігач арбітражу: М. Пономаренко (всі – Миколаїв).

Голи: Ігнатьєв (9), Рябцев (29), Лупан (34, 46), Булах (51), Згерський (63).

Попередження: Оніщак (13), Кушнір (14) – обидва СПрАТ.

Господарі поля намагалися дати бій команді, в якій багато досвідчених футболістів. Поки не вийшло. Головне не засмучуватися. Всьому свій час.

Група «Центр»

«Вікторія» (Єланець) – «Автолокомотив» (Южноукраїнськ) – 0:3. Стадіон 40 років Перемоги. 18 градусів. 150 глядачів.

Арбітри: В. Нагайчук, О. Гуцу (обидва – Миколаїв), М. Коробань (Вознесенськ). Спостерігач арбітражу: П. Вінарський (Миколаїв).

Голи: Кухаренко (27), Андрєєв (61, 79).

Попередження: Кіт (38), ? Дум’як (48), Бурлака (71), Скумін (90) – Кокол (47).

У першому таймі суперники атакували по черзі, але тільки одна з атак через помилки захисту господарів поля, привела до голу. Після перерви гості на контратаках відзначилися ще двічі. «Вікторія» ж не зуміла довести свої дії попереду до забитих м’ячів.

***

«Сокіл» (Вознесенськ) – «Легіон»  (Нова Одеса) – 3:2. Стадіон «Центральний». 20 градусів. 200 глядачів.    .

Арбітри: В. Колісник (Миколаїв), М. Чернега, О. Коробань (обидваВознесенськ). Спостерігач арбітражу: М. Пономаренко (Миколаїв).

Голи: Мунтян (41), Гончаренко (72), Штибель (90+3) – Хохлюк (77), Ляшенко (88).

Попередження: Тихонов (24), Ковальський (69), Гончаренко (71) – Червоний (29), Лі (51).

Зустріч пройшла з перемінним успіхом. Господарі, забивши два м’ячі, напевно, вважали справу зробленою. І в підсумку досить швидко рахунок став рівним. Але в компенсований арбітром час помилка суперника в центрі поля дозволила «Сокілу» провести швидку атаку і забити переможний м’яч.

***

«Ольгопіль» – «Аграрник» (Широколанівка) – 1:1. Cтадіон «Ольгопіль». 23 градуса. 150 глядачів.    .

Арбітри: В. Колісник (Миколаїв), О. Коробань, М. Петрановський (обидва – Вознесенськ). Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (Миколаїв).

Голи: Борисовський (9) – Кулін (90+5).

Попередження: Петрицький (12), Ерьомов (43), Янушкевич (53), Руденко (79) – Гірчев (9), Іванов (26), Андрушков (47).

Господарі поля досить швидко відкрили рахунок. Подача на стійку і Борисовський у боротьби переправив м’яч за призначенням. Гості відновили рівновагу на п’ятій компенсованій хвилині другого тайму. Передача з кутової позначки та Кулін головою відправив м’яч у «рамку».

Капитан «Ольгополя» Сергей Ткаченко:

– Наша команда впервые за годы Независимости  участвует в областных соревнованиях. Мы очень благодарны президенту клуба Игорю Викторовичу Ткаченко, который взял на себя заботы о нас. С его помощью будем стараться показывать хорошую игру и выступить как можно лучше. Сегодняшний матч, как дебютанты, можем занести в свой актив.

Тренер «Ольгополя» Леонид Василевский:

– Хочу спросить у своих коллег, часто ли в чемпионате области компенсируют пять минут? Очень редко. Лично я уверен, что столько времени нужно добавлять к любому матчу. Пусть арбитры с помощью комитета арбитров определятся в этом вопросе.

Група «Схід»

«Казанка» – «Ліцей» (Казанка) – 0:5. Стадіон «Центральний». 19 градусів. 150 глядачів.

Арбітри: О. Гуцу, А. Щирський, П. Кравченко. Спостерігач арбітражу: В. Решетченко (всі – Миколаїв).

Голи: Мудазер Босех (8, 22), Любошенко (17), Старовойт (41), Дзюбас (60).

Рахунок по грі. В рядах «Ліцею» віділявся Мудазер Босех, який забив два м’ячі після прострілів з флангу.

Група «Південь»

«Інгулець» (Снігурівка) – «Майський» (Очаків) – 2:1. Миколаїв. ЦМС. 25 градусів. 50 глядачів.    .

Арбітри: Ю.  Зеленський, В. Піскер, О. Мерцалов. Спостерігач арбітражу: М. Герасименко (всі – Миколаїв).

Голи: Ротко (29), Григоращенко (60) – Точанський (16).

Попередження: Ротко (19), Частоколяний (27), Божко (85) – Грушко (37).

Перший тайм залишився за «Майським». А м’яч, який забив Точанський, з повною підставою можна віднести до розряду найкрасивіших. Удар зі штрафного був нанесений в дальній кут.

Поступово «Інгулець» перехопив ініціативу і ще до перерви зрівняв рахунок. Переможний м’яч після помилки воротаря і захисників буквально з «стрічки» забив Григоращенко.