Олександр Пасічний: Дуже приємно бачити радісні дитячі обличчя. ВИДЕО

9 травня на головній вулиці нашого міста – Соборній увагу численних городян привернули дитячі змагання з вуличного футболу. На імпровізованому спортивному майданчику вісім команд вели боротьбу за призи турніру, присвяченого Дню Перемоги.
Про цілі та завдання змагань розповів перший заступник голови обласної федерації футболу Олександр Пасічний:
– Організатори – федерація області та міста за підтримки першого заступника голови обласної державної адміністрації В’ячеслава Боня, а також мерії. Спонсором виступила компанія «Три ведмеді». Всі разом постаралися влаштувати свято для юних футболістів 10-12 років. Дуже приємно бачити радісні дитячі обличчя. Головна мета – популяризація в Миколаєві футболу, щоб цим  видом спорту займалися як можна більше дітей, підлітків, юнаків.

Враженнями від турніру поділився начальник відділу з питань фізкультури і спорту облдержадміністрації Олександр Садовський:
– Приємно, що бере участь багато команд, а за їх грою спостерігають численні глядачі. Сьогодні ми вийшли в центр міста, щоб залучити до футболу увагу молоді. В області в кожному районі є ДЮСШ, є вони і обласному центрі. У нас підготовлені олімпійські чемпіони та призери по ряду видів спорту, сподіваємося, що з’являться вони і в футболі.
Начальник управління у справах фізкультури і спорту міськради Олег Машкін:
– Змагання пройшли на високому рівні і вийшли дуже цікавими. Впевнений, що з кожним роком будемо проводити подібні турніри все більше і більше, причому не тільки з футболу. Головна мета – популяризація спорту і здорового способу життя. Подивіться, скільки навколо глядачів, хто проходить обов’язково зупиняються і хоча б деякий час спостерігають за грою.

На першому етапі учасники грали в двох групах. Серед них команда дівчаток «Спартак» (тренер Володимир Єфімако), яка нещодавно стала в Тернополі переможцем чемпіонату України в першій лізі (вік до 14 років). У матчі за перше місце СДЮСШОР «Миколаїв» (директор Сергій Буріменко, тренери Ігор Артеменко, Геннадій Свердлов) виграла у ДЮСШ-5 (тренер Андрій Жовжеренко) – 1:0. Третьою стала ДЮСШ-3 (тренер Олег Позняк), яка обіграла «Спартак» – 1:0.
Пам’ятними кубками та медалями призерів нагородили начальник управління у справах фізкультури і спорту міськради Олег Машкін і перший заступник голови обласної федерації футболу Олександр Пасічний. Ілоні Стрельцовій («Спартак») і Андрію Мартинюку (СДЮСШОР «Миколаїв») вручені призи, як переможцям конкурсів із жонглювання м’ячем і ударам на дальність.
Солодкі призи від компанії «Три ведмеді», причому не тільки юним футболістам, а й уболівальникам, передав привабливий ведмідь, який став за час змагань спільним улюбленцем. Цю роль чудово виконав футбольний арбітр Віктор Мамчур.

Группа А п н п м о
1 СДЮСШОР Миколаїв 3 0 0 6-0 9
2 ДЮСШ-3 1 1 1 3-1 4
3 Радсад 1 1 1 1-4 4
4 Варварівка 0 0 3 0-5 0

 

Группа В п н п м о
1 ДЮСШ-5 2 1 0 4-0 7
2 Спартак 1 2 0 2-1 5
3 Школа №3 1 1 1 2-1 4
4 НОК КДЮСШ №1 0 0 3 1-7 0

 

***

Кореспондент відділу футболу ФФМО В. М. Сірий

електронна пошта: [email protected]

телефони: 097-744-31-86 099-491-20-98 063-512-49-76

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *