Чемпіонат Миколаївської області. Перший етап. Група «Південь». 4-й тур. 21 травня. ВИДЕО «Мілан» – «Колос», «Строй КА» – «Інгулець»

«Укр-Нива-Бразіл» (Березанка) – Майський (Очаків) – 1:0. Стадіон «Колос». 20 градусів. 100 глядачів.

Арбітри: В. Колісник, В. Рубін, О. Гуцу. Спостерігач арбітражу: Л. Малий (усі – Миколаїв).

Гол: Попович (54).

Попередження: Лісовол (20), Тимчак (39), М. Москвич (71), Кальчев (83), Попович (86) – Грушко (30).

***

«Мілан» (Миколаїв) – «Колос» (Снігурівський р-н) – 1:3. Миколаїв. ЦМС. 22 градуса. 100 глядачів.

Арбітри: Л. Ізбаш, О. Мерцалов, В. Піскер. Спостерігач арбітражу: М. Герасименко (усі – Миколаїв).

Голи: Якимович (7) – Поздняков (14), Артюшенко (37), Левченко (90).

Попередження: Кусковальський (39), Ляшко (47), Коноваленко (85) – Бринза (39), Артюшенко (60), Романюк (72), Поляков (89).

На початку матчу суперники обмінялися результативними атаками. Ближче до перерви Артюшенко з ходу метрів з 20 влучно пробив у правий від воротаря кут воріт «Мілана». В самому кінці тайму Бенда вийшов один на один з воротарем, але не зумів його переграти. Збільшити  перевагу «Колос» зумів лише на останній хвилині зустрічі.

На діях гравців «Мілана» позначилася втома. Адже команда виступає і в чемпіонаті міста Миколаєва. Цей же матч вона провела без замін, так як на лавці запасних нікого не було.

***

«Строй КА» (Миколаїв) – «Інгулець» (Снігурівка) – 0:4. Миколаїв. ЦМС. 25 градусів. 100 глядачів.

Арбітри: С. Репня, П. Кравченко, І. Голияк. Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (усі – Миколаїв).

Голи: Бойко (15 – пен., 28, 88), Раджепдурдиєв (66).

Попередження: Резничек (89) – Шевцов (55), Сокур (86).

Перевага «Інгульця» була досить помітна, що і позначилося на результаті матчу. Зазначу Бойка, який другу гру поспіль забив три м’ячі. А також гол Раджепдурдієва, який завдав удару через себе.