Чемпіонат Миколаївської області. Перший етап. Група «Центр». 5-й тур. 27-28 травня

«Аграрник» (Широколанівка) – «Сокіл» (Вознесенськ) – 0:1. Стадіон «Колос». 25 градусів. 150 глядачів.

Арбітри: Ю. Бойко, Д. Віжанов (обидва – Южноукраїнськ), О. Коробань (Вознесенськ). Спостерігач арбітражу: Л. Малий (Миколаїв).

Гол: Сербулов (2).

Попередження: Кулін (25), Гірчев (42), Безуханич (57), Николюк (65) – Зайцев (22), Гончаренко (25), Народовий (34).

Вилучення: Вол. Народовий (67, друге попередження).

***

«Легіон» (Нова Одеса) – «Вікторія» (Єланець) – 7:2. Cтадіон «Колос». 20 градусів.

Арбітри: Ю. Зеленський, А. Щирський, О. Антонов. Спостерігач арбітражу: П. Вінарський (усі – Миколаїв).

Голи: Улійчук (7, 53), Шепель (30), Ляшенко (41, 58), Лі (63), Хохлюк (72) – Гінкул (18, 27).

Попередження: Воєнний (44).

Перший тайм вийшов напруженим. Рахунок відкрили господарі поля, але суперник  відновив паритет, а потім забив і другий м’яч. Футболістам Нової Одеси  знадобилося небагато часу, щоб знову зробити рахунок нічийним. Ближче до перерви вони вдруге вийшли вперед.

У другому таймі «Легіон» остаточно перехопив ініціативу, що і відбилося на результаті матчу.