Чемпіонат Миколаївської області. Перший етап. Група «Схід». 5-й тур. 28 травня

«Ліцей» (Казанка) – «Кам’яне» (Новобузький район) – 1:1. Стадіон «Казанка». 20 градусів.

Арбітри: Ю. Зеленський (Миколаїв), М. Полусмяк (Баштанка), С. Репня. Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (обидва – Миколаїв).

Голи: Лебедев (76) – Вол. Момотенко (74).

Попередження: Старовойт (84) – Шинкаренко (85)

***

«Вікторія» (Березнегувате) – «Казанка» – 4:0. Стадіон «Колос». 23 градуса. 140 глядачів.

Арбітри: В. Нагайчук, В. Рубін (обидва – Миколаїв), Г. Нежлукченко (Снігурівка). Делегат: В. Сірий (Миколаїв).

Голи: Юхимчук (6), Степаненко (38), Долина (71), А. Білоконь (73).

Попередження: Ю. Білоконь (45) – Татаринцев (33), Гокштейн (37).

Обидві команди вийшли на поле в супроводі юних футболістів, серед яких були і дівчатка.

Господарі швидко повели в рахунку – точного удару завдав Юхимчук. Потім досить тривалий час гра проходила без гострих атак. На 34-й хвилині гравець «Казанки» А. Степанов метрів з 18-ти не влучив у ціль. «Вікторія» відразу ж організувала атаку, яку результативно завершив Степаненко.

З початком другого тайму більше атакували гості, правда, особливих проблем обороні суперника вони не доставили. Футболісти ж Березнегуватого відповідали вельми небезпечно. Після ударів Юхимчука, А. Білоконя і якщо не помиляюся, Лаврова, м’яч влучав у поперечину.

На 71-й хвилині Долина «вистрілив» з 25-ти метрів – 3:0. Підсумок матчу підвів А. Білоконь. «Казанка» ледь не забила гол престижу – голкіпер Колбасюк перевів на кутовий удар Левицького.

Тренер «Вікторії» Яків Попович:

– Нас влаштовувала тільки перемога, так як відступати більше нікуди. На це ми і налаштовували футболістів. Незважаючи на великий рахунок, проблеми є, знаємо про їх і будемо працювати. За суддівства зауважень не має, воно було чесним і об’єктивним, не заважало командам грати.