Чемпіонат Миколаївської області. Перший етап. Група «Захід». 6-й тур. 3 червня

КБК (Прибужжя) – МФК «Первомайськ» – 1:9. Стадіон «Колос». 23 градуса. 90 глядачів.

Арбітри: Ю. Бойко (Южноукраїнськ), М. Коробань, М. Чернега. Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (усі – Вознесенськ).

Голи: Фалей (6 – пен.) – Славинський (5, 8, 61), Д. Флакей (33), Зайко (67, 88), Соломонов (70), Стіплін (81, 84).

Зайко (22) и Д. Флакей (44) не реалізували пенальті.

Попередження: Ширяєв (44) – Мурза (89).

***

«Олександрівка» (Вознесенський р-н) – «Доманівка» – 2:1. Стадіон «Колос». 25 градусів. 100 глядачів.

Арбітри: О. Зевакін (Миколаїв), О. Коробань (Вознесенськ), О. Гуцу. Делегат: В.Сірий (обидва – Миколаїв).

Голи: Цурка (26), Дідик (90+3 – пен.) – Кожевников (49).

Попередження: Шестов («Доманівка», 56).

Вилучення: Дерев’янко («Доманівка», 90+3).

У першому таймі більше атакували господарі поля, які організували кілька небезпечних атак. Одна з них завершилася точним ударом Цурки. Гості ж лише одного разу загрожували воротам суперника.

Другий тайм пройшов цікавіше, з великою кількістю гольових моментів. Рахунок зрівняв Кожевников, який зумів забити м’яч в боротьбі з двома захисниками і воротарем. У «Олександрівки» не використали відмінні моменти Дідик (пробив в поперечину) і двічі Цурка. У складі «Доманівки» Кожевников не реалізував вихід один на один з голкіпером.

Підсумок матчу вирішився в компенсований час, коли Дідик забив пенальті.

Председатель поселкового совета Николай Бензарь:

– Сегодня мы  довольны игрой нашей команды, хотя было тяжело и жарко. Соперник также старался, боролся за победу. Претензий к судейству у нас нет.

Если говорить о турнирных задачах, то будем стараться в каждом матче. Думаю, что достойно сыграем и с МФК «Первомайск» и «Агрономией».

***

«Агрономія» (Арбузинський р-н) – СПрАТ «Україна» (Мостове, Доманівський р-н) – 3:0. Стадіон «Агрономія». 25 градусів. 120 глядачів.

Арбітри: Ю. Бойко (Южноукраїнськ), М. Коробань, М. Чернега (обидва – Вознесенськ). Спостерігач арбітражу: П. Вінарський (Миколаїв).

Голи: Александров (62), Згерський (74, 75).

Гранковський («Агрономія») не реалізував пенальті (24).

Попередження: Сапай («Агрономія», 61).

Основні події в матчі відбулися в другому таймі. Першим вдалося вразити ворота суперника півзахиснику «Агрономії» Александрову. Потім два м’ячі з інтервалом менше хвилини забив Згерський. Пропустивши вдруге, гості почали з центру поля, втратили м’яч і в результаті Згерський знову завдав точного удару.