Чемпіонат Миколаївської області. Перший етап. Група «Схід». 6-й тур. 3-4 червня. ВИДЕО

«Ліцей» (Казанка) – «Казанка» – 4:1. Стадіон «Колос». 25 градусів. 100 глядачів.

Арбітри: В. Онищенко, Л. Верба, М. Савченко (усі – Казанка). Спостерігач арбітражу: П. Вінарський (Миколаїв).

Голи: Лєбєдєв (5, 79), Колотілов (11), Долженко (83) – З. Онищенко (67).

Попередження: Бондар («Казанка», 87).

«Ліцей» відразу ж захопив ініціативу і до 11-й хвилині був попереду – 2:0. Практично весь перший тайм пройшов на половині поля суперника. У другому таймі «ліцеїсти» дозволили собі розслабитися  і в підсумку пропустили м’яч. До речі, він став першим для «Казанки» в нинішньому чемпіонаті.

Після цього номінальні господарі знову додали і досить легко забили два м’ячі.

***

«Баштанка» – «Кам’яне» (Новобугський р-н) – 1:2. Стадіон «Колос». 20 градусів. 300 глядачів.

Арбітри: Є. Єремєєв (Миколаїв), М. Полусмяк (Баштанка), І. Голіяк. Спостерігач арбітражу: В. Решотченко (обидва – Миколаїв).

Голи: Малиновській (21) – Гриджук (24), Вол. Момотенко (41).

Попередження: Змієвський (29), Мица (54), Ренкас (58), Маліновський (68), Козявко (90+4) – В. Римчук (15), Куценко (45+1), Кригін (89).