Свято футболу в Березнегуватому

У Березнегуватому відбулося свято футболу, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Юних футболістів привітали і побажали успіхів у навчанні та спорті і. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Березнегуватської райдержадміністрації Віктор Дорофєєв, голова районної федерації футболу Віктор Кузнєцов, голова комітету з проведення змагань обласної федерації футболу Ігор Пономаренко і ветеран спорту Валерій Волинець. З показовими номерами виступив танцювальний колектив «Преміум».

У програмі свята відбувся відкритий турнір серед хлопчиків 2005-2006 років народження. Переможцем стала команда МДЮСШ з Нового Бугу, яку тренує Віталій Красун. Далі в турнірній таблиці розташувалися Березнегуватська «Надія» (тренер Юрій Блоха), ДЮСШ з Баштанки (тренер Олександр Листопад) і ДЮСШ з Казанки (тренер Євген Степанов).

Наймасовішим став районний турнір з міні-футболу серед школярів. Трійку призерів склали дві школи Березнегуватого – І-ІІ ступенів №2 (вчитель фізкультури Євген Лебідь) і І-ІІІ ступенів (вчитель фізкультури Дмитро Кирильчук), а також школа І-ІІ ступенів з Сергіївки (вчитель фізкультури Юрій Геращенко).

Не залишилися осторонь і дівчатка, які займаються футболом. «Новоукраїнка» (тренер Олександр Ватюк) в рівній боротьбі обіграла «Вікторію» (тренер Віктор Кузнєцов) – 1:0.

Ігор Пономаренко передав всім командам-учасникам м’ячі від ФФУ, а від імені першого заступника голови федерації футболу Миколаївської області Олександра Пасічного, ще 2 м’ячі футболісткам «Вікторії».

На закінчення свята всі його учасники і глядачі отримали солодкі призи від лідера серед українських виробників морозива – компанії «Рудь».

Підсумки підвів голова районної федерації футболу Віктор Кузнєцов:

– На мій погляд, все пройшло на хорошому рівні і послужило популяризації футболу серед дітей та підлітків. Центром розвитку народної гри в нашому районі є дитячо-юнацька спортивна школа, її відділення також функціонують в селах Лепетиха і Новосевастополь. Намагаємося залучити до занять футболом не тільки хлопчиків, але і дівчаток.

На жаль, проблем маса. Це і брак інвентарю, в тому числі м’ячів. Нема транспорту, як це було раніше, для перевезення юних футболістів на змагання. Зазначу, що обласна федерація останнім часом відгукується на наші прохання і допомагає вирішувати організаційні та інші питання.

Кореспондент відділу футболу ФФМО В. М. Сірий

електронна пошта: [email protected]

телефони: 097-744-31-86 099-491-20-98 063-512-49-76

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *