Вадим Костюченко: Якщо сьогодні дітям не дати справжній м’яч замість електронного, Україна ризикує втратити ціле покоління

Виступаючи на відкритті оновленого спорткомплексу «Трудові резерви» в Дніпрі, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко відзначив важливість розвитку спортивної інфраструктури в Україні.

«Саме кризовий час повинен стати точкою відліку для проведення реформ, в тому числі – в спортивній сфері. На це спрямована Програма будівництва і реконструкції стадіонів, яку ініціював президент ФФУ Андрій Павелко.

Відповідно до цієї програми по всій країні зводяться футбольні міні-поля і стандартні стадіони. Впевнений, що комплекс «Трудові резерви» дозволить багатьом дітям долучитися до здорового способу життя. Якщо сьогодні не розвивати інфраструктуру, то підростаюче покоління піде жити у віртуальний світ.

Вже сьогодні статистика захоплення дітей комп’ютерними іграми доволі невтішна. Якщо зараз не змінити цінності і не дати дітям справжній м’яч замість електронного, ми ризикуємо втратити ціле покоління. Нинішній важкий час повинен стати точкою відліку для проведення відповідних реформ».

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *