Дискваліфіковані футболісти та офіційні представники команд в Чемпіонаті області

(станом на 22 червня)

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті області

Прізвище та ім’я Команда Дата Кількість ігор Лишилось пропустити
Бєліч Денис Строй КА 28.05 – ЧК 4 3
Ткач Ігор Строй КА 3.06 – накопичувальна 3ЖК 1 1
Хохлюк Віталій Легіон 10.06 – за 2ЖК 1 1
Кривовязенко Євген СПрАТ «Україна» 10.06 – ЧК 2 1(24.06)
Резничек  Іван Інгулець 17.06 – накопичувальна 3ЖК 1 1
Частоколяний Богдан Інгулець 17.06 – накопичувальна 3ЖК 1 1
Волощакевич Віталій Аграрник 17.06 – накопичувальна 3ЖК 1 1
Онищенко Анатолій Мілан 11.06 – накопичувальна 3ЖК 1 1(25.06)
Шевченко Дмитро Сокіл 18.06 – накопичувальна 3ЖК 1 1(24.06)
Ковальський Сергій Сокіл 18.06 – ЧК 1+2 умовно 1(24.06)
Старовойт Віктор Ліцей 17.06 – грав за команду Казанка під чужим прізвищем 1 гра+ 6 місяців умовно 1(25.06)
Чаус Олександр Укр-Нива-Бразіл 17.06 – накопичувальна 3ЖК 1 1(25.06)
Козаченко Євген Майський 17.06 – накопичувальна 3ЖК 1 1(25.06)

Примітка: умовна дискваліфікація передбачає – якщо протягом футбольного сезону, особа повторно вчинить таке саме, або схоже за природою дисциплінарне порушення, кількість отриманих умовних матчів будуть додані до нової дискваліфікації.

Дискваліфікація офіційних представників команд

Прізвище та ім’я Команда Дата Рішення КДК
Василевський Леонід Тренер Ольгопіль 3.06 – видален з технічної площі Дискваліфікація на 3 матчі
Римчук Микола Президент Кам’яне 11.06 – запис в рапорті арбітра Умовна дискваліфікація до рішення Виконкому ФФМО
Карпов Володимир Тренер Сокіл 10.06 – видален з технічної площі Дискваліфікація на 3 матчі
Ткаченко Ігор Президент Ольгопіль 10.06 – запис в рапорті арбітра Умовна дискваліфікація до рішення Виконкому ФФМО

Витяг з Регламенту:

Стаття 23. Відповідальність клубу (команди), керівників та футболістів

 1. Керівники, футболісти, тренери та інші фахівці клубу, які беруть участь у змаганнях, повинні виконувати всі вимоги Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, спостерігача арбітражу, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів.
 2. Клуб несе відповідальність за поведінку футболістів та офіційних осіб своєї команди (клубу). Керівники клубу, тренери не мають права втручатися в дії спостерігача арбітражу та арбітрів.
 3. Клуб несе відповідальність за забезпечення правопорядку на стадіоні до, під час та після матчу, та поведінку своїх глядачів.
 4. За невиконання (порушення) вимог Регламенту, інших нормативних документів до клубу і/або його офіційних осіб, футболістів застосовуються дисциплінарні санкції.

  За непристойну, агресивну поведінку вболівальників на протязі та після матчу по відношенню до офіційних осіб матчу, незабезпечення  громадського порядку та безпеки на стадіоні після матчу під загрозою дискваліфікації знаходяться два стадіони – в місті Баштанка (матч 3.06 – Баштанка – Кам’яне), та в місті Вознесенськ (матч 10.06 – Сокіл – Автолокомотив).

Згідно з Дисциплінарними правилами до цих клубів може бути застосована санкція у вигляді «Проведення матчу без вболівальників», або «Заборона використання стадіону – позбавлення клубу права приймати суперників на своєму стадіоні».

Витяг з Регламенту:

Стаття 35. Облік дисциплінарних санкцій, що застосовані арбітром

 1. Клуб зобов’язаний самостійно вести облік дисциплінарних санкцій (жовтих та червоних карток), що були застосовані арбітрами до гравців клубу у матчах змагань, і несе за це відповідальність.
 2. Облік дисциплінарних санкцій, що застосовуються арбітрами у матчах чемпіонату і розіграшу Кубка Миколаївської області ведеться окремо.
 3. При переході футболіста в інший аматорський клуб (команду) жовті, червоні картки та відсторонення за них не анулюються.
 4. Футболіст підлягає відстороненню на один матч за кожні 3 жовті картки, отримані в матчах чемпіонату. У матчах Кубка футболіст підлягає відстороненню на один матч за кожні 2 жовті картки. Відсторонення здійснюється без рішення КДК ФФМО.
 5. Футболіст, вилучений з поля за дві жовті картки в одній грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на одну гру у чемпіонаті, без рішення КДК ФФМО.
 6. Якщо футболіста вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.
 7. Футболіст, який отримав червону картку (крім за дві жовті картки в одному матчі чи за «фол останньої надії»), не має права брати участь в жодних офіційних матчах чемпіонату до рішення КДК ФФМО та закінчення терміну його відсторонення. Термін дії відсторонення футболіста від участі в матчах розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля.
 8. Футболіст, який не отримав червону картку, але здійснив порушення, що не відображене в Рапорті арбітра, має право брати участь у матчах до рішення КДК ФФМО.
 9. Не проведений з будь-якої причини матч чемпіонату не враховується в кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.
 10. Якщо у матчі одній з команд згодом зараховується поразка, жовті та червоні картки, отримані футболістами в цьому матчі, не відміняються.
 11. Відсторонення може застосовуватись разом із санкціями до клубу у вигляді обов’язкового грошового внеску (згідно з Дисциплінарними правилами ФФМО).
 12. У випадку, коли 5 (п’ятеро) і більше футболістів команди отримали жовті картки або 2 (двоє) і більше футболістів отримали червоні картки в одному матчі, до клубу (команди) застосовуються санкції у вигляді обов’язкового грошового внеску в розмірі 200,00 (двісті) гривень.
 13. Після завершення змагального сезону жовті картки, відсторонення за жовті картки або «фол останньої надії» анулюються.
 14. Якщо кількість матчів, на які відсторонений футболіст, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідний залишок матчів переноситься на наступний сезон. Футболіст повинен відбути відсторонення в матчах за команду клубу, за яку він буде заявлений в наступному сезоні, незалежно від статусу (професіональні чи аматорські) та виду (чемпіонат чи кубок) змагань. Це положення також розповсюджується на всіх футболістів (професіоналів чи аматорів), які переходять в іншу асоціацію впродовж змагального сезону, незалежно від статусу змагань.

Стаття 10. Попередження, відсторонення та їх наслідки

 1. Попередження та їх наслідки у вигляді відсторонення, отримані в матчах одних змагань, не переносяться до інших, якщо це не визначено Регламентом змагань або Органом не прийнято іншого рішення.
 2. Два попередження (дві жовті картки), отримані під час одного матчу, призводять до вилучення (червона картка) та відповідно до автоматичного відсторонення від гри в наступному матчі. Два попередження (дві жовті картки), що тягнуть за собою вилучення – поглинаються вилученням (до обліку не беруться, а рахуються як одна червона картка).
 3. За кожні 3 (три) жовті картки, отримані футболістом у матчах Чемпіонату Миколаївської області з футболу, здійснюється відсторонення на 1 (один) матч. За кожні 2 (дві) жовті картки, отримані футболістом у різних матчах Кубка Миколаївської області з футболу, здійснюється відсторонення на 1 (один) матч.
 4. Якщо футболіста вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, – зберігає чинність.
 5. Якщо матч переграється, попередження, отримані в ньому футболістами, скасовуються. 6. Якщо матч не переграється, попередження, отримані в ньому футболістами, не скасовуються.
 6. Попередження, отримані футболістами в матчі, де згодом зараховується поразка однієї з команд, не скасовуються.
 7. Попередження та відсторонення за отримані жовті картки в матчах переносяться з одного кола змагань до іншого та втрачають силу після завершення сезону.

Стаття 11. Вилучення та їх наслідки

 1. Футболіст, який отримав пряму червону картку (за винятком позбавлення суперника очевидної гольової можливості та вилучення за дві жовті картки, отримані в одному матчі), не має права брати участі в офіційних матчах до рішення КДК ФФМО та закінчення терміну його відсторонення. Строк дії відсторонення футболіста від участі у змаганнях розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля.
 2. Вилучення автоматично призводить до відсторонення у наступному матчі, навіть якщо він згодом буде зупинений і/або відмінений. Орган може збільшити тривалість такого відсторонення.
 3. Вилучений офіційний представник може передати свої повноваження особі, яка змінила його на лаві запасних. Проте цей офіційний представник не має права впливати на глядачів, футболістів та інших офіційних осіб матчу.

 Стаття 6. Види дисциплінарних санкцій

 1. Дисциплінарні санкції, загальні для юридичних та всіх осіб, які працюють або задіяні у футболі:

1.1. Попередження – письмове застереження, що застосовуються за нетяжке порушення, та містить нагадування про зміст порушення та можливість  

застосування тяжчого покарання у випадку його повторення.

1.2. Догана – викладене в письмовій формі засудження від імені футбольної спільноти неправомірної поведінки особи порушника.

1.3. Обов’язковий грошовий внесок у національній грошовій одиниці – гривні. Орган приймає рішення про умови та строки сплати обов’язкового грошового внеску.

1.4. Позбавлення титулу та/або нагороди – повернення порушником посвідчення та відповідних відзнак присвоєного титулу або отриманої грошової винагороди та нагородної атрибутики (медаль, кубок і т. ін.) та позбавлення його права використовувати титул.

 1. Дисциплінарні санкції, що застосовуються виключно до фізичних осіб:

2.1. Попередження – (пункт 1.1. цієї статті).

2.2. Попередження до, під час та після матчу, яке супроводжується пред’явленням арбітром порушникові жовтої картки.

2.3. Вилучення – вимога арбітра до, під час та після матчу покинути футбольне поле і територію, що його безпосередньо оточує, включаючи лаву запасних. Вилучення футболіста супроводжується пред’явленням порушникові червоної картки, а для тренера (офіційної особи) відбувається в усній формі. 

2.4. Відсторонення від матчів (від участі у змаганнях) – заборона брати участь у наступному матчі/матчах або змаганні та перебувати на території, що безпосередньо оточує футбольне поле.

2.5. Заборона входити до роздягальні та/або перебувати на лаві запасних.

2.6. Заборона відвідувати стадіон під час виступів на ньому команди порушника.

2.7. Заборона здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.).

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *