Чемпіонат Миколаївської області. Вища ліга. 2-й тур

Група А. 19 серпня.

«Сокіл» (Вознесенськ) – «Автолокомотив» (Южноукраїнськ) – 2:3. Стадіон «Центральний». 29 градусів. 200 глядачів.

Арбітри: О. Філон, Л. Тараненко, А. Щирський. Спостерігач арбітражу: П. Вінарський.

Голи: Сербулов (55), Зайцев (75) – Кокол (11), Андрєєв (48), Сінькевич (68).

Попередження: Сербулов (42), Гаркавенко (61), Волошин (84), Тихонов (88) – Халаїм (36), Ткач (57), Кокол (61), Андрєєв (65), Сінькевич (67), Райко (90+3).

Вилучення: Гаркавенко (90).

Матч вийшов цікавим і досить складним для арбітражу. Гості відкрили рахунок вже на 11-й хвилині. Після подачі з кутової позначки захисник вибив м’яч, пішов ще один навіс і Кокол ударом головою вразив ціль.

Ледве почався другий тайм, як «Автолокомотив» забив другий м’яч. Господарі поля скоротили відставання в голах. Потім сторони обмінялися результативними атаками, і в підсумку южноукраїнська команда вирушила додому з трьома очками.

Під час перерви матчу відбувся конкурс з жонглювання м’ячем, який виграв Микола Райко з Южноукраїнська.

Начальник команди «Сокіл» Василь Павленко:

– Колектив сформований шість років тому, грають всі місцеві хлопці. Радує, що в непростий час багато в нашому місті повернулися обличчям до футболу. В першу чергу відзначу Міськгаз, керівник якого С. П. Юсіпенко – голова міської федерації футболу. Саме він стояв біля витоків створення команди, допомагає їй протягом усього часу її існування.

Допомагають нам і підприємці, хлібзавод, інші підприємства. Своїм головним завданням вважаємо збереження в Вознесенську футболу, команди в чемпіонаті області.