Чемпіонат Миколаївської області. Друга ліга. 2-й тур. ВІДЕО «Мілан» – «Нечаяне»

Група В. 20 серпня

«Мілан» (Миколаїв) – «Нечаяне» (Миколаївський р-н) – 1:1. ЦМС (шт. поле). 30 градусів. 50 глядачів.

Арбітри: О. Філон, В. Піскер, О. Антонов. Спостерігач арбітражу: В. Решетченко (усі – Миколаїв).

Голи: Ушаков (6) – Ухман (63 – автогол).

Антонюк («Нечаяне») не реалізував пенальті (39).

Попередження: Слюсаренко (86) – Ан. Урсу (29), Антонюк (41).

«Мілан» відразу ж заволодів ініціативою і організував «швидкий» гол. Однак незабаром гра вирівнялася. А в кінці тайму перевага була вже на боці гостей, які не зуміли реалізувати пенальті.

У другому таймі гра проходила з перемінним успіхом, обидві команди прагнули до перемоги. В одній з атак суперника футболіст «Мілана» направив м’яч у власні ворота.

Підводячи підсумки матчу потрібно відзначити, що «Мілан» на цьому рівні поступово набирається майстерності і досвіду, а «Нечаяне» в обласних змаганнях не виглядає боязким дебютантом.