«Люкс-Агро» (Нова Одеса) – володар Кубка Надії

«Доманівка» – «Люкс-Агро» (Нова Одеса) – 2:5. Фінал. 24 серпня. Вознесенськ. Центральний стадіон. 22 градуса. 500 глядачів.

Арбітри: О. Балакін (Миколаїв), М. Коробань, О. Коробань (обидва – Мартиновка).

«Доманівка»: Яценко, Ульянов, Кожевніков, Гук, Антюхов, Є. Латій (Дем’янівський, 58), Д. Латій, Дорош, Шестов, О. Дерев’янко (к), Д. Дерев’янко. Запасні: Медлярський, Шинкаренко, Стефанко, Цехоцький, Стець, Деєв. Представник: І. Дерев’янко. Тренер: Олександр Шевцов.

«Люкс-Агро»: Кібіш (к), Постика, Малинка, Шепель (Ніколаєнко, 50), Єлик, Хохлюк, Гірчев, Червоний, Булах, Ляшенко, Лі. Запасний: Шевченко. Головний тренер: Сергій Миндру.

Голи: Є. Латій (7), Шестов (27) – Ляшенко (35, 43, 79), Гірчев (42), Булах (90 – пен.).

Попередження: Дорош (73).

Перший небезпечний момент на 7-й хвилині створили футболісти «Доманівки», але О. Дерев’янко після розіграшу «стандарту» не зміг вразити ціль. Однак вже наступна атака цієї команди стала результативною. Є. Латій з близької відстані відправив м’яч у ворота Нової Одеси.

Гравці «Люкса-Агро» потурбували воротаря тільки на 18-й хвилині. Правда, удар Лі з 25 метрів не застав зненацька Яценка. Через дві хвилини м’яч після удару Дороша рикошетом від захисника вилетів на кутовий. В іншій атаці Д. Дерев’янко, що опинився один проти голкіпера, не зміг його переграти. А на 25-й хвилині форвард «Люкса-Агро» Булах пробив поруч з дальньою стійкою.

На 27-й хвилині після пасу Д. Дерев’янка Шестов забив «Люксу-Агро» другий гол. Суперник не запанікував і до перерви організував три результативні атаки. Спочатку Ляшенко завдав влучного удару в дальній кут воріт, потім Гірчев змістився з флангу в центр і «пробив» воротаря. І, нарешті, несподівано, з під ноги захисника, «вистрілив» Ляшенко – м’яч від стійки залетів у «рамку».

Другий тайм також пройшов у цікавій боротьбі і був багатий на гольові моменти, які не використали Дорош, О. Дерев’янко – з одного боку, Ляшенко, Булах – з іншого. І все ж ближче до закінчення зустрічі м’яч ще двічі побував у воротах «Доманівки».

Тренер «Люкса-Агро» Валерій Миндру:

– Гра вийшла цікавою. Програючи по ходу зустрічі, зуміли зібратися, дати бій і домогтися позитивного результату. Всі хлопці – молодці, особисто виділю Юрія Гірчева. Організацією матчу і арбітражем задоволені.

Нагороди фіналістам вручили і. о. голови Новоодеської райдержадміністрації Олександр Гриценко, голова Федерації футболу Миколаївської області Микола Єропунов і перший заступник голови Олександр Пасічний.