МФК «Первомайськ» – володар Кубка Миколаївської області 2017 року

МФК «Первомайськ» – «Ліцей» (Казанка) – 3:1. Фінал. 24 серпня. Вознесенськ. Центральний стадіон. 22 градуса. 500 глядачів.

Арбітри: Л. Ізбаш, Р. Афонін, І. Голіяк. Спостерігач арбітражу: В. Міланич (усі – Миколаїв).

МФК «Первомайськ»: Чоларія, Багнюк (к), Шиманець, Чорнописький, Курятник (Шпартко, 46), Федорченко, Соломонов (Зайко, 60), Зима (Щербина, 54), Остапенко, Славінський (Климко, 46), Сторубльовцев. Запасні: Радіола, Доценко, Д. Флакей. Головний тренер: Микола Флакей. Тренери: Іван Мілько, Костянтин Доценко.

«Ліцей»: Гаєвський, Гнедаш, Кірч, Тимченко (Готра, 46), Співак, Лосіцький, Літвінцев, Соловйов (к) (Сидоров, 70), Любошенко, Старовойт, Лебедєв. Запасний: Кириченко. Президент: Володимир Дорошенко. Тренер: Олександр Семеренко.

Голи: Остапенко (55), Щербина (62), Сторубльовцев (66) – Тимченко (61).

Попередження: Шиманець (24) – Старовойт (41).

Команди почали обережно, придивляючись один до одного. Перший удар по воротам на 10-й хвилині завдав гравець «Ліцею» Лебедєв – м’яч пролетів вище поперечини. Минуло ще 16 хвилин, як суперник організував по справжньому небезпечний момент. Голкіпер Гаєвський в падінні відбив удар футболіста МФК «Первомайськ». «Ліцей» відповів не менш гострою атакою. Після подачі з кутової позначки Лебедєв пробив головою повз цілі. Потім дальній і сильний удар Федорченка також прийшовся повз «рамки». Ближче до закінчення тайму у всій красі проявив себе воротар МФК «Первомайськ» Чоларія, що парирував удар Лосіцького під поперечину. На 43-й хвилині Гаєвський випередив Славінського, який після передачі Сторубльовцева виявився на бойовій позиції.

На початку другої половини матчу сторони обмінялися гострими атаками. На 55-й хвилині МФК «Первомайськ» відкрив рахунок. Відзначився Остапенко, який опинився один на один з воротарем. Хвилин через п’ять хороший удар вийшов у Сторубльовцева, але м’яч пролетів над поперечиною. А незабаром «Ліцей» відновив паритет. Після подачі кутового Тимченко ударом головою вразив ціль.

Однак Щербина відразу ж вивів первомайців вперед.

Остаточну крапку у зустрічі поставив Сторубльовцев, який отримав пас від Климка. Обидві команди мали можливості змінити рахунок, але захист не дозволила їм це зробити.

Капітан МФК «Первомайськ» Олексій Багнюк:

– Матч вийшов бойовим. В принципі грали рівні команди, хоча деяка перевага була на нашому боці. Та й гольових моментів ми створили більше. Тому результат закономірний.

Нагороди фіналістам вручили начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації Олександр Садовський, голова Федерації футболу Миколаївської області Микола Єропунов і перший заступник голови Олександр Пасічний,

пам’ятні дипломи арбітрам матчу – голова комітету арбітрів ФФМО Володимир Міланич.