Всі бомбардири першого етапу чемпіонату Миколаївської області

 Славинський – 14

Флакей (обидва – МФК «Первомайськ») – 13

Бойко («Інгулець») – 12

Зайко (МФК «Первомайськ) – 11

Овчар («Агрономія») – 8

 

Група «Захід»  

МФК «Первомайськ» – 73           

Славинський – 14, Флакей – 13, Зайко – 11, Стіплін – 6, Щербина – 5, Климко, Соломонов – 4, Вернидуб – 3, Малеваный, Моргунов, Чоларія – 2, Деркач, Килинич, Мурза, Рябченко, Титомир, Федорченко, Чекрижов

«Агрономія» – 37    

Овчар – 8, Гранковський – 6, Булах, Лупан, Рябцев – 4, Ігнатьев, Згерський – 3, Александров, Запорожан – 2, Білоус

«Олександрівка» – 19        

Бензар, Цурка – 5, Альошкин – 3, Дідик – 2, Оленишин, Симчук, Солоненко, Ярохович

«Доманівка» – 19    

Кожевников, Шестов – 4, Дорош, Ульянов – 2, Гук, Деєв, А. Дерев’янко, Кисельов, Е. Латій, Стоіч, Удич

СПрАТ «Україна» – 13+3 

Зварич – 5, Гонтарук – 2, Алієв, Гордєєв, Кривовязенко Лавриненко, Хоришин, А. Фаюк

КБК – 12             

Осичанський – 3, Красніков – 2, Гунівенко, Івашко, Коноваленко, Нестер, Тайнов, Фалей, Ширяєв

 

Група «Центр» 

«Автолокомотив» – 24+3  

Андрєєв – 7, Русс, Сінкевич – 5, Недяк – 3, Бельдіян, Кокол, Кухаренко, Малярчук

«Сокіл» – 20             

Сербулов – 7, Гончаренко – 5, Гаркавенко, Мунтян – 3, Семенов, Штебель

 «Аграрник» – 19+3  

А. Ткаченко – 7, Віт. Волощукевич, Кулін, Шахназаров – 3, Галстян, Гирчев, Іванов

«Ольгопіль» – 13     

Райко – 4, Мариненко – 2, Борисовський, Догунчак, Ерьомов, Матросов, Петрицкий, В’яч. Твердохліб, В. Ткаченко

«Легіон» – 13            

Ляшенко, Хохлюк – 3, Улийчук – 2, Гагулін, Ли, Савченко, Трофименко, Шепель

«Вікторія» Єланець – 9     

Гинкул – 3, Думяк, Скумін – 2, Воєний, Приходько

 

Група «Схід»     

«Лицей» – 17             

Лебедев, Старовойт – 3, Лосицький, Мудазер Босса – 2, Долженко, Дюбіс, Кириченко, Колотілов, Литвинцев, Любошенко, Богданов («Віктория»)

 «Кам’яне» – 16+3     

Гриджук, Віт. Момотенко – 4, Вол. Момотенко – 3, Чікаленко – 2, Бібура, Чорнописький, Бондар («Казанка»)

«Баштанка» – 16      

Маліновський – 6, Банжула, Мица – 3, Кобилінський, Онищук, Пустовар Тарасов («Казанка»)

«Вікторія» Березнеговатое – 10  

Юхимчук – 3, Степаненко – 2, А. Білоконь, Долина, Клеветенко, Павлюк, Локотир («Баштанка»)

«Казанка» – 1            

Онищенко

 

Група «Південь»       

«Інгулець» – 29    

Бойко – 12, Раджепдурдиєв – 6, Балакин, Д. Кузьмин – 2, Григоращенко, Задера, Жариков, Рахманов, Ротко, Частоколяний, Штанько

«Укр-Нива-Бразіл» – 15+3           

Тимчак – 4, Долінський, Дулина, Кальчев, Костішин, Мамчур, А. Москвич, Анд. Москвич, М. Москвич, Попович, Чапчай, Чаус

«Колос» – 14         

Бринза, Левченко – 4, Артюшенко, Бондюченко, Поздняков – 2

 «Милан» – 13       

Якимович – 6, Коноваленко – 3, Збрецький, Кара, Клопенко, Ляшко

«Майський» – 7   

Д. Криворотий – 4, Каращук – 2, Точанський

«Строй КА» – 3   

Бобелюк, Сокур, Стрига

***

Кореспондент відділу футболу ФФМО В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 099-491-20-98 063-512-49-76

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *