Чемпіонат Миколаївської області. Вища ліга. 5-й тур

Група А. 9 вересня

«Агрономія» (Арбузинський р-н) – МФК «Первомайськ» – 2:3. Стадіон «Агрономія». 26 градусів. 150 глядачів.

Арбітри: О. Балакін, С. Репня, П. Кравченко. Спостерігач арбітражу: В. Балакін (усі – Миколаїв).

Голи: Білоус (48), Гранковський (60) – Федорченко (40), Остапенко (75), Щербина (80).

Попередження: Ігнатьев (11), Рябцев (80), Гранковський (82), Панчук (90) – Рябченко (64).

***

«Автолокомотив» (Южноукраїнськ) – «Сокіл» (Вознесенськ) – 0:0. Стадіон «Олімп». 25 градусів. 100 глядачів.

Арбітри: О. Зевакін (Миколаїв), М. Коробань, О. Коробань (обидва – Мартиновка). Спостерігач арбітражу: М. Петрановський (Вознесенськ).

***

Бомбардири (з урахуванням першого етапу):

Славинський – 16,

Флакей – 14,

Зайко (усі – МФК «Первомайськ») – 11,

Сербулов («Сокіл») – 9,

Андрєєв («Автолокомотив»), Овчар («Агрономія») – 8.

Група А І П Н П М О
1 МФК Первомайськ 3 3 0 0 12-3 9
2 Автолокомотив 4 2 2 0 8-5 8
3 Агрономія 4 0 2 2 6-9 2
4 Сокіл 5 0 2 3 4-13 2

Група В, 9-10 вересня

«Кам’яне» – «Ліцей» (Казанка) – 3:0. Стадіон «Кам’яне». 28 градусів. 250 глядачів.

Арбітри: Р. Афонін, О. Мерцалов, В. Нагайчук. Спостерігач арбітражу: М. Пономаренко (усі – Миколаїв).

Голи: Бібура (15), Чікаленко (25), Вол. Момотенко (51).

В. Римчук («Кам’яне») не реалізував пенальті (44).

Попередження: Буняк (73), В. Римчук (84) – Лебедев (14), Лосицький (49).

***

«Укр-Нива–Бразіл» (Березанка) – «Інгулець» (Снігурівка) – 1:1. Стадіон «Фортуна». 25 градусів. 200 глядачів.

Арбітри: Ю. Зеленський, І. Голіяк, С. Репня. Спостерігач арбітражу: О. Комаренко (усі – Миколаїв).

Голи: Чаус (33) – Дуржинський (75).

Попередження: О. Москвич (55) – Атаманюк (61), Дуржинський (75).

У першому таймі господарі поля частіше загрожували воротам суперника. Запам’яталися удари Тимчака та Чапчая, коли воротар «Інгульця» Поляков в стрибку перекладав м’яч на кутовий. Між цими моментами футболісти Березанки відкрили рахунок. Після подачі з кутової позначки захисник вибив м’яч, пішов ще один навіс і Чаус, який перебував на протилежному фланзі, завдав влучного удару в сітку. Ще в одному епізоді А. Москвич з гострого кута пробив поруч з дальньою стійкою.

У другому таймі гравці «Інгульця» додали, суперник же став діяти від оборони. На 75-й хвилині Дуржинський, якого партнери вивели на ударну позицію, обіграв воротаря і відправив м’яч у порожні ворота. Нічия – 1:1.