Перший заступник голови Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний вручив нагороди футболістам «Кам’яного» і «Ліцею», які відзначилися у першому етапі обласного чемпіонату

Перед матчем вищої ліги чемпіонату Миколаївської області між «Кам’яним» і «Ліцеєм» (Казанка) відбулася церемонія нагородження цих команд, які відзначилися у першому етапі змагань. Обидва колективи виступали в групі «Схід». «Кам’яне» (президент Микола Римчук) набрало 22 очка в 8 іграх і посіло перше місце, «Ліцей» (президент Володимир Дорошенко, тренер Олександр Семеренко) – з 14 очками – друге.

Перший заступник голови обласної федерації футболу Олександр Пасічний та виконавчий директор ФФМО Олександр Бабейко вручили капітану «Кам’яного» Вадиму Бібуре і капітану «Ліцею» Данилу Соловйову пам’ятні дипломи і кубки. Крім того, місцеві футболісти отримали у подарунок комплект м’ячів. Особисті фінансові кошти для їх придбання, як і нагород, виділив Олександр Пасічний.

Зустріч старих друзів-суперників на футбольному полі вийшла захоплюючою та сподобалася численним уболівальникам. Обидві команди продемонстрували бійцівські якості, а також повагу одна до одної, любителі футболу об’єктивно оцінювали події, що відбувалися в грі. Сильнішими у цей раз виявилися футболісти села Кам’яного.

Після завершення матчу Олександр Пасічний, Олександр Бабейко і керівник районної ради ФСТ «Колос» Віктор Бєлінський зустрілися з місцевим футбольним активом, обговорили шляхи подальшого розвитку футболу в районі, а також в окремих селищах сільського типу і селах.

***

Кореспондент відділу футболу ФФМО В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 099-491-20-98 063-512-49-76

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *