Миколаївщина відзначила Міжнародний день студентського спорту

У Миколаєві відбувся урочистий захід присвячений Міжнародному дню студентського спорту. Майже 700 учасників – студенти, спортсмени, тренери, викладачі та керівники фізичного виховання, голови спортклубів, директори, ректори вищих навчальних закладів, представники органів місцевої влади – прийняли участь у цій знаменній події. Учасників заходу привітали  начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов, заступник начальника відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор Гінкул, начальник відділу науки та координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юлія Віннік, директор Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій, голова директорської ради ВНЗ типу коледж Анатолій Олійник.

Студенти-спортсмени щороку поповнюють спортивну «скарбницю» Миколаївщини своїми здобутками. Не винятком став і цей рік! Миколаївські спортсмени показали високі спортивні результати на ХІІІ літній Універсіаді та ХХІХ літній Всесвітній Універсіаді. Тож цього дня вищі навчальні заклади, студенти яких здобули для Миколаївської області ІІІ місце в Універсіаді України, а це Чорноморський національний університет ім. Петра Могили та Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, були нагородженні кубками та дипломами.

Привітали студентів з Міжнародним днем студентського спорту пісенними композиціями студентки Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Анна Товстенко та Миколаївського національного аграрного університету Ольга Корзун. Вихованці Миколаївської комунальної комплексної ДЮСШ, чемпіони та призери світу та Європи Дар’я Мороз, Меланія Сурніна, Марія Білявська, Аліна Буц привітали студентів показовим виступом з аерокікбоксингу. Вихованці Миколаївського обласного будинку творчості колектив «Зорянка» провели танцювальний флеш-моб.

Завершальним етапом урочистостей став матч з футболу між командами Миколаївського національного університету ім. В. Сухомлинського та Чорноморського національного університету ім. П. Могили. В цій грі високу спортивну майстерність показали студенти ЧНУ ім. П. Могили (тренер Геннадій Кураса) та здобули перемогу з рахунком – 6:1. Состав переможців: Агаларов, Мізернюк, Момот, Шевцов, Скрипніченко, Рогозинський, Демченко, Гончаров, Кузнєцов, Котов, Морозов. На заміні вийшли Дмитриченко, Григорович, Баграмян, Артеменко, Студенко, Березянський. М’ячі забили Морозов, Гончаров, Кузнєцов, Студенко – два і Котов.

Студентський спорт займає особливе місце в світі спортивних змагань, тож ми впевнені, що Миколаївські студенти ще неодноразово примножать   славу України на світовій спортивній арені.

***

Кореспондент відділу футболу ФФМО В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 099-491-20-98 063-512-49-76

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *