Результати матчів Чемпіонату області. Другий етап. 6 тур

23-24.09 

ВИЩА ЛІГА

Дата Час Стадіон Команди Рах
11А 23.09.СБ 16.30  Первомайськ МФК «Первомайськ» – Автолокомотив 2:1 
12А 23.09.СБ 12.00  Вознесенськ Сокіл – Агрономія 2:1 
11В 24.09.НД 15.00  Миколаїв (ЦМС) Інгулець – Кам’яне 6:0 
12В Ліцей – Укр-Нива–Бразіл Відмова Березанки 

 Турнірна таблиця (після матчів 24.09)

М ГРУПА «А» І В Н П М’ячі О
1 МФК «Первомайськ» 6 6 0 0 23-5 18
2 Автолокомотив (Южноукраїнськ) 6 2 2 2 10-11 8
3 Сокіл (Вознесенськ) 6 1 2 3 6-14 5
4 Агрономія (Арбузинський р-н) 6 0 2 4 7-16 2

 

М ГРУПА «В» І В Н П М’ячі О
1 Інгулець (Снігурівка) 6 3 2 1 20-9 11
2 Кам’яне (Новобузький район) 6 3 1 2 10-14 10
3 Ліцей (Казанка) 6 2 0 4 11-15 6
4 Укр-Нива-Бразіл (Березанка) 6 2 1 3 10-13 1

***з команди Укр-Нива-Бразіл додатково знято 6 очок за невиїзд на календарні матчі до Кам’яного та Казанки.

ПЕРША ЛІГА

Дата Час Стадіон Команди Рах
11А 23.09.СБ  16.00  Ольгопіль Ольгопіль – СПрАТ “Україна” 2:0 
11В 23.09.СБ  14.00 Березнегувате Вікторія – Майський 0:1 
12В 23.09.СБ  16.00  Новопетрівка Колос – Баштанка 4:3 

Турнірна таблиця (після матчів 23.09)

М ГРУПА «А» І В Н П М’ячі О
1 Люкс-Агро (Нова Одеса) 4 2 2 0 8-4 8
2 Ольгопіль (Єланецький р-н) 4 1 3 0 5-3 6
3 СПрАТ “Україна” (с.Мостове) 4 0 1 3 3-9 1

 

М ГРУПА «В» І В Н П М’ячі О
1 Майський (Очаків) 6 4 1 1 16-12 13
2 Баштанка 6 3 1 2 17-12 10
3 Вікторія (Березнегувате) 6 2 1 3 7-6 7
4 Колос (Снігурівський район) 6 1 1 4 7-17 4

ДРУГА ЛІГА

Дата Час Стадіон Команди Рах
12В  24.09.НД  13.00  Казанка Казанка – Нечаяне 1:2 

Турнірна таблиця (після матчів 24.09)

М ГРУПА «А» І В Н П М’ячі О
1 Доманівка 2 1 1 0 6-2 4
2 КБК (Прибужжя) 2 0 1 1 2-6 1

 

М ГРУПА «В» І В Н П М’ячі О
1 Нечаяне 4 2 2 0 10-8 8
2 Мілан (Миколаїв) 4 1 1 2 10-9 4
3 Казанка 4 1 1 2 10-13 4

Голова комітету з проведення змагань: Пономаренко Ігор Миколайович (067-7472707, 063-6032626, e-mail: ffmo@i.ua)

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *