Футболістки Миколаївського МРЦ презентували Кубок жіночої Ліги чемпіонів УЄФА та взяли участь у Всеукраїнському фестивалі

7 грудня за ініціативи Федерації футболу України та Всеукраїнської асоціації жіночого футболу у Будинку футболу вперше в Україні відбулась презентація Кубка жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, фінал якої відбудеться 24 травня 2018 року у Києві.

Першими можливість сфотографуватись з найомріянішим клубним трофеєм Старого Світу отримали дівчата шести Міжрегіональних центрів розвитку дівочого футболу (2006-2007 років народження), які зібралися у столиці України для участі у Всеукраїнському фестивалі «Майбутні чемпіонки». Турнір, який проходить за ініціативи ФФУ, покликаний популяризувати масовий футбол в нашій країні. Головна філософія турніру – відсутність переможців, адже перемагають усі учасники, які беруть участь в змаганнях. А зранку у четвер дівчата переглянули яскраві презентаційні промо-ролики фіналу Ліги чемпіонів і зробили спільне фото на згадку з Кубком.

Учасницями турніру були футболістки 2006-2007 років народження з шести українських Міжрегіональних центрів розвитку дівочого футболу: Рівненського, Миколаївського,  Тернопільського, Харківського, Чернігівського та Черкаського. Загалом – 60 гравчинь. Матчі проходили у спортивних залах Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Юні Чемпіонки мали чудову можливість продемонструвати свою майстерність, поспілкуватись та отримати позитивні емоції від гри №1, а по завершенню турніру кожна з команд отримала кубок, медалі та сувеніри від Федерації футболу України.

У церемонії нагородження брали участь начальник відділу жіночого футболу ФФУ Іван Шепеленко, завідувач кафедри футболу Національного університету фізичного виховання і спорту України Валерій Ніколаєнко та тренер воротарів дівочих збірних України Валерій Паламарчук.

_________________________________

За матеріалами ФФУ

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *