Миколаївські дівчата переможці Новорічного турніру в Одеській області

У селі Іванівка Одеської області завершився Новорічний турнір з футзалу серед дівчат у двох вікових категоріях.

В молодшій групі  (дівчата 2003 р.н. і молодше) тріумфували миколаївські футболістки ДЮСШ «Спартак» (тренер-Єфімако В.).

Вони змогли пройти весь турнірний шлях без поразок перемігши дві команди уманських «Пантер» 1:0 та 6:2, Ананьєвську «Мрію» 6:0, та зігравши в нічию з командой «Бригантина» з Одеської обл. 2-2.

За підсумками турніру найбільше змогла відзначитися забитими м’ячами капітан ДЮСШ “Спартак”- Левченко Руслана за що і отримала приз кращого бомбардира.

Склад переможців: Келюшик Дар`я, Левченко Руслана(к), Лазаренко Софія, Нестеренко Людмила, Ігнатьєва Валерія, Величко Анастасія, Чередніченко Аріана, Глущенко Інна, Чеверда Анна, Новицька Анастасія.

У змаганнях у старшій віковій групі (2003 р. н. і старше) для досягнення результату футболісткам “Оріон-Авто” забракло досвіду і трохи везіння.

У першій грі нашим футболісткам протистояв досвідчений суперник вищої ліги Українського жіночого футболу-уманські “Пантери”. І хоча в першому таймі ще вдавалося грати на рівних (рахунок після першого тайму 2-3), то в другому-досвід переграв молодість.

У другій грі багато що виходило у наших футболісток: тримався м’яч, виходили комбінації і створювалися моменти біля воріт суперника, але трохи забракло везіння. Два м’ячі в наші ворота були забиті після рикошету на які миколаївські дівчата змогли відповісти лише раз.

І в останньому матчі групи нарешті все склалося. Перемога 4:1 над “Мрією” з Ананьєва.

Склад «Оріон-Авто»: Анпілогова Марія (в), Стєкольщікова Анна (к), Іванова Анна, Кравченко Олена, Толстих Дар`я, Крук Дар`я, Стрельцова Ілона.