Розклад ігор відкритого чемпіонату Миколаївської області (північна група) з футзалу серед аматорських команд

13.01.2018  

Час     Ліга                                Команди

8.50     Друга        КБК-2 (Прибужжя)  –  “Зірка” (Южноукраїнськ)

9.40     Перша      “Куйбишево” (Н. Мар’ївка)  –  КБК (Прибужжя)

10.30     Друга       “Зірка” (Южноукраїнськ)  –   КБК-2 (Прибужжя)

11.20     Перша       КБК (Прибужжя)  –  “Куйбишево” (Н. Мар’ївка)

12.10     Перша     “Олімп” (Южноукраїнськ)  –  ДЮСШ (Доманівка)

13.00     Вища       “Доманівка” –  ДПЕС (Южноукраїнськ)

13.50     Вища       “Автолокомотив” (Южноукраїнськ)  –  “Ю-35” (Южноукраїнськ)

14.40     Вища       “Миколаївгаз” (Вознесенськ)  –  “Доманівка”

15.30     Перша     ДЮСШ (Доманівка)   –  “Арсенал” (Вознесенськ)

16.20     Вища       “Миколаївгаз” (Вознесенськ)  –  “Олександрівка”

17.10     Перша     “Арсенал” (Вознесенськ)  –  ТВТ (Южноукраїнськ)

18.00     Вища       “Олександрівка” –  “Рятівник” (Южноукраїнськ)

                                                 14.01.2018

9.40     Друга       “Семенівка” –   “Арбузинка”

10.30     Друга       “Садове” –  “Легіон” (Южноукраїнськ)

11.20     Друга       “Арбузинка” –  “Семенівка”

12.10     Друга       “Воєводське” –  “Садове”

13.00     Перша     “Олімп” (Южноукраїнськ)  –  “СпРАТ-Україна” (Мостове)

13.50     Друга       “Рятівник-2” (Братське)  –  “Воєводське”

14.40     Перша      “СпРАТ-Україна” (Мостове)  –  “Таборівка”

15.30     Друга       “Мікс” (Вознесенськ)  –   “Рятівник-2” (Братське)

16.20     Перша      “СпРАТ-Україна” (Мостове)  –  ТВТ (Южноукраїнськ)

17.10     Друга        ЕРП (Южноукраїнськ)   –   “Мікс” (Вознесенськ)

Представникам команд не пізніше понеділка до 12.00 повідомити  бажаючи дні (часи) проведення  матчів  наступного туру (20, 21 січня). За не подані дні та час, розклад ігор ставиться згідно можливості. Представникам команд об’язково предоставити заявки команд, оплатити стартовий внесок.                                           

                   Дискваліфіковані футболісти в чемпіонаті Миколаївської області

Прізвище та ім’я Команда Дата Кількість  

ігор

Залишилось пропустити
Шестов Руслан ДЮСШ Доманівка 06.01 – ЧК 1 1
Баргар Олександр Трикрати 06.01 – ЧК 1 1
Овчар Артем        ДПЕС 08.01 – ЧК 1 1
Ігнатьєв Володимир          Ю – 35 08.01 – ЧК 1 1
Спотар   Ігор         Ю – 35 08.01 – 4 ЖК     нак. 1 1


Чекаємо вболівальників в спорткомплексу ККСС «Олімп».

Головний суддя змагань                                 М. М.Петрановський

One comment

  1. 16.20 Перша “Таборівка” Таборівка– ТВТ (Южноукраїнськ)
    Поправка в розкладі 14.01.18

Join the Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *