Відкритий чемпіонат Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років (північна група)

В спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Все для даху  Первомайськ 12 9 1 2 66-41 28
2 Автолокомотив  Южноукраїнськ 10 9 0 1 40-17 27
3 Олександрівка   10 6 1 3 45-34 19
4 Доманівка 10 5 1 4 51-37 16
5 ГрОМ  Веселиново 10 5 0 5 35-38 15
6 Ю – 35  Южноукраїнськ 10 3 1 6 29-38 10
7 ДПЕС  Южноукраїнськ 11 3 0 8 32-47 9
8 ПАТ Николаевгаз Вознесенськ 10 3 0 7 35-58 9
9 Рятівник  Южноукраїнськ 9 1 0 8 28-51 3

«Доманівка» – ДПЕС – 11:2 (Панчук-2, Латій Є., Латій Д.-2, Кожевніков-2, Дорош, Славинський-3 – Лупан, Єременко) ; «Автолокомотив» – «Ю-35» – 2:1 (Кузьо, Кокол – Спотра І); «Николаевгаз» – «Доманівка» – 3:5 (шевченко Д., Карпов Влад. – Панчул-3, Латій Є, в/в Латій Д., Славинський); «Николаевгаз» – «Олександрівка» – 3:7 (Вавгін Є., Карпов Вол., Шевченко Д. – Запорожан-2, Петрусенко, Соломонов, Скляр-2, Симчук); «Олександрівка» – «Рятівник» – 5:5 (Запорожан-2, Петрусенко, Соломонов, Скляр – Гончаренко О., Бобок, Барановський, Слободян-2);

Бомбардири: Панчук (“Доманівка”) – 21, Зайко (“Все для даху”) – 14, Клімко (“Все для даху”) – 14, Щербина (“Все для даху”) – 13                                                      

Перша ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Таборівка Вознесенський р-н 10 9 0 1 53-30 27
2 Олімп  Южноукраїнськ 12 8 0 4 48-36 24
3 ДЮСШ-Аграрник Веселиново 12 7 1 4 49-34 22
4 ТВТ Южноукраїнськ 12 7 1 4 42-27 22
5 Арсенал Вознесенськ 10 6 1 3 46-37 19
6 ДЮСШ Доманівка 12 4 2 6 40-40 14
7 Куйбишево  Н. Мар’ївка 12 4 0 8 45-50 12
8 Трикрати Вознесенський р-н 10 3 2 5 40-40 11
9 КБК-1 Прибужжя 10 3 1 6 29-52 10
10 СПрАТ- Україна  Доманівській р-н 10 0 0 10 21-67 0

«Куйбишево» – КБК – 8:3 (Овчаренко, Антоненко, Сінкевич В., Авдєєв, Хомченко-2, Ніколаєнко-2 – Гунівенко, Канцур, Шляхов); КБК – «Куйбишево» – 3:6 (Івашко-2, Шляхов – Овчаренко, Агарков, Сінкевич В., Хомченко, Плотніков) ; «Олімп» – «ДЮСШ Доманівка» – 3:2 (Балакай-2, Абрамович – Чумаченко, Дорош); «ДЮСШ Доманівка» – «Арсенал» – 2:2 (Чумаченко, Дорош – Штибель-2); «Арсенал» – ТВТ – 3:0 (Штибель, Тихонов, Дроздов Б.); «Олімп» – «СпРАТ-Україна» – 6:1 (Курбатов К., Лапін, Стасюк, Абрамович, Лавренчук, Ярошенко – Фаюк); «СпРАТ-Україна» – «Таборівка» -3:10 (Кушнір Т., Кушнір А.-2, в/в Лавриненко – Народовий Віт., Сандул-5, Бензар С., Народовий О.-2); «Таборівка» – ТВТ – 5:2 (Народовий Віт., Сандул-2, Ковальський-2, в/в Бензар С. – Павлов) ;

Бомбардири: Сандул (“Таборівка”) – 21, Шевченко В. (ТВТ) – 17

Друга ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Тинь  Южноукраїнськ 10 10 0 0 83-20 30
2 Арбузинка 12 9 0 3 56-27 27
3 Легіон Южноукраїнськ 11 8 2 1 53-18 26
4 ЕРП Южноукраїнськ 10 8 0 2 54-23 24
5 Воєводське   8 6 0 2 32-23 18
6 Рятівник-2 Братське 12 5 1 6 46-48 16
7 Мікс  Вознесенськ 10 4 1 5 46-55 13
8 КБК-2 Прибужжя 12 4 0 8 38-65 12
9 Семенівка Арбузинський р-н 10 3 0 7 32-40 9
10 Богданівка 11 3 0 8 26-70 9
11 Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н 10 2 0 8 41-64 6
12 Садове Арбузинський р-н 12 0 0 12 13-67 0

КБК-2 – «Зірка» – 3:11 (Шляхов, Бесараб-2 – Мар’янов-2, Якіменко, Марушевський, Юрченко-2, Красніков-4, Вальорний) ; «Зірка» – КБК-2 – 10:2 (Мар’янов-2, Якіменко, Марушевський, Юрченко-2, Красніков-2, Вальорний – Гунівенко-2); «Семенівка» – «Арбузинка» – 0:4 (Тумачевський, Мицик-2, Поплавський); «Садове» – «Легіон» – 0:4 (Духанин, Протасов, Манцуляк-2); «Арбузинка»  – «Семенівка» – 11:2 (Васильєв А.-3, Волошин С.-2, Поплавський-4, Пигида – Алексейчук, Носко, в/в Носко) ; «Воєводське» – «Садове» – 2:0 (Даревський, Малаш); «Рятівник-2» – «Воєводське» – 2:3 (Слободян-2 – Даревский, Заяц, Малаш); «Мікс» – «Рятівник-2» – 5:12 (Мазур-2, Коваленко, Чередниченко, Кирилов – Буберенко-3, Димич-2, Ткалич, Ляшок-2, Слободян-4) ; ЕРП – «Мікс» – 13:2 (Чита-4, Приходай-5, Шпаков, Колос, Богданов – Мазур, Кирилов).

Бомбардири:  Нікітін (“Тинь”) – 17, Манцуляк (“Легіон”) – 14, Міронов О. (“Тинь”) – 13                       

Наступні ігри 20, 21 січня  з 9.00. Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Федерація  футболу  міста Южноукраїнська                                                    

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *