Обласна федерація і Снігурівська райдержадміністрація намітили основні напрямки спільної діяльності з розвитку футболу в районі

Відбулась робоча зустріч голови РДА Інни Бойко з керівництвом обласної федерації футболу – головою федерації Олександром Пасічним та його заступником Ігорем Пономаренком, також були присутні члени виконкому районної федерації футболу. 

Обговорені питання розвитку футболу на Снігурівщині та можливість фінансування футбольних команд району у змаганнях різного рівня. Олександр Пасічний навів приклади такого фінансування у інших регіонах нашої області. На що Інна Бойко відповіла, що не треба розраховувати тільки на районний бюджет, райдержадміністрація готова надавати фінансову підтримку за умови 50/50 (50% – РДА та 50% – спонсорські надходження) та за умови  обґрунтованих розрахунків та наявності календарного плану всіх змагань. Стосовно міського стадіону «Колос», на якому відбуваються футбольні матчі, голова РДА зауважила, що на цю спортивну споруду виготовлено технічний паспорт та вже у стадії завершення проектна документація реконструкції стадіону. Сама реконструкція буде коштувати 16­18 млн. грн. і це буде можливо тільки за підтримки депутатів Верховної Ради.

Свої думки про розвиток футболу в районі висловили також  члени районної федерації.

Олександр Пасічний від обласної федерації футболу подарував Інні Бойко та районній федерації м’ячі, подякував усім за приємне спілкування, конструктивну та плідну роботу.

 Ігор Новіков, «Вісті Снігурівщини»

http://www.visti-sng.in.ua/2018/01/19/плідне-спілкування/

dav

***

Прес-аташе ФФМО В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 099-491-20-98 063-512-49-76

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *