Розклад ігор відкритого чемпіонату Миколаївської області з футзалу (північна група)

20 січня  

Час     Ліга                                Команди

8.50     Друга       “Садове” –  “Богданівка”

9.40     Друга       “Арбузинка” –  ЕРП (Южноукраїнськ)

10.30     Друга       “Легіон” (Южноукраїнськ)  –   “Садове”

11.20     Друга       “Богданівка” –  “Арбузинка”

12.10     Вища       “Доманівка” –  “Рятівник”  (Южноукраїнськ)

13.00     Перша       ТВТ (Южноукраїнськ)  –  ДЮСШ (Доманівка)

13.50     Вища       “Рятівник”  (Южноукраїнськ)  –  “Доманівка”

14.40     Перша      ДЮСШ (Доманівка)  –  КБК (Прибужжя)

15.30     Перша     “Трикрати” –  “Арсенал” (Вознесенськ)

16.20     Перша       КБК (Прибужжя)  –  “Олімп” (Южноукраїнськ)

17.10     Перша     “Арсенал” (Вознесенськ)  –  “Трикрати”

18.00     Друга       “Тинь” (Южноукраїнськ)  –   КБК – 2 (Прибужжя)

                                                 21.01.2018

8.50     Друга       “Зірка” (Южноукраїнськ)  –  “Семенівка”

9.40     Перша      “ДЮСШ-Аграрник” (Веселинове)  –  ТВТ (Южноукраїнськ)

10.30     Друга       “Семенівка” –  “Зірка” (Южноукраїнськ)

11.20     Перша      “Таборівка” –  “ДЮСШ-Аграрник” (Веселинове)

12.10     Перша      ДПЕС (Южноукраїнськ)  –  “Автолокомотив” (Южноукраїнськ)

13.00     Перша      “СпРАТ-Україна” (Мостове)  –  “Таборівка”

13.50     Друга       “Воєводське” –  “Легіон” (Южноукраїнськ)

14.40     Перша      “Куйбишево” (Н. Мар’ївка)  –   “СпРАТ-Україна” (Мостове)

15.30     Друга       “Мікс” (Вознесенськ)  –  “Воєводське”

16.20     Перша      “Олімп” (Южноукраїнськ)  –   “Куйбишево” (Н. Мар’ївка)

17.10     Друга       “Тинь” (Южноукраїнськ)  –  “Мікс” (Вознесенськ)

Представникам команд не пізніше понеділка до 12.00 повідомити  бажаючи дні  проведення  матчів  наступного туру (27,28 січня). За не подані дні, розклад ігор ставиться згідно можливості.

Представникам команд об’язково предоставити заявки, оплатити стартовий внесок. Представникам, тренерам  та гравцям звернути увагу на поведінку, бо дисциплінарні санкції  посиляться.               

       Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області

Прізвище та ім’я Команда Дата Кількість  

ігор

Залишилось пропустити
Баргар Олександр Трикрати 06.01 – ЧК 1 1
Кибиш Віталій Миколаївгаз 13.01 – ЧК агресс. поведение после удал. 5 4
Смук Дмитро        ТВТ 14.01 –  4 ЖК     нак. 1

Чекаємо вболівальників в спорткомплексу ККСС «Олімп».

***

Прес-аташе ФФМО В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 099-491-20-98 063-512-49-76

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *