Відкритий чемпіонат Миколаївської області з футзалу (північна група)

11 лютого в спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Все для даху  Первомайськ 14 11 1 2 78-47 34
2 Автолокомотив  Южноукраїнськ 13 11 0 2 49-21 33
3 Олександрівка   12 7 2 3 52-40 23
4 Доманівка 12 6 2 4 63-43 20
5 ГрОМ- КУ  Веселиново 14 5 1 8 47-57 16
6 ДПЕС  Южноукраїнськ 14 5 1 8 47-56 16
7 Ю – 35  Южноукраїнськ 13 3 2 8 35-50 11
8 ПАТ Николаевгаз Вознесенськ 10 3 0 7 35-58 9
9 Рятівник  Южноукраїнськ 14 2 1 11 35-69 7

«Ю – 35» – «Рятівник» – 0:1 (Бобок)

Бомбардири: Панчук (“Доманівка”) – 25, Зайко (“Все для даху”) – 19, Клімко (“Все для даху”) – 19                                                                           

Перша ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Таборівка Вознесенський р-н 16 13 2 1 82-49 41
2 Олімп  Южноукраїнськ 16 11 0 5 63-45 33
3 ДЮСШ-Аграрник Веселиново 16 9 1 6 58-42 28
4 ТВТ Южноукраїнськ 15 8 1 6 51-36 25
5 Трикрати Вознесенський р-н 14 6 3 5 62-50 21
6 ДЮСШ Доманівка 14 6 2 6 47-44 20
7 Арсенал Вознесенськ 14 6 2 6 55-57 20
8 Куйбишево  Н. Мар’ївка 16 5 1 10 63-69 16
9 КБК-1 Прибужжя 15 3 1 11 43-80 10
10 СПрАТ- Україна  Доманівській р-н 12 0 1 11 29-81 1


Бомбардири:
Сандул (“Таборівка”) – 27, Шевченко В. (ТВТ) – 20

                                                                             Друга ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Тинь  Южноукраїнськ 14 14 0 0 115-31 42
2 Легіон Южноукраїнськ 17 12 3 2 86-34 39
3 Арбузинка 16 11 1 4 74-38 34
4 Рятівник-2 Братське 19 11 1 7 79-56 34
5 Воєводське   16 10 3 3 80-43 33
6 ЕРП Южноукраїнськ 15 10 1 4 76-38 31
7 Семенівка Арбузинський р-н 18 6 2 10 53-59 20
8 КБК-2 Прибужжя 17 6 1 10 52-80 19
9 Мікс  Вознесенськ 14 5 1 8 58-88 16
10 Садове Арбузинський р-н 20 4 0 16 33-116 12
11 Богданівка 18 3 1 14 32-104 10
12 Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н 18 2 0 16 53-104 6

«Зірка» –  «Легіон» – 1:8 (Красніков – Мацкуляк-3, Гук В.-3, Заворотній); ЕРП – «Тинь» – 2:6 (Чита, Макеєв – Грушанський-2, Кривицький, Патраман, Нікітін, Коріков); «Рятівник-2» – «Зірка» – 5:3 (Васьковський, Гобідзашвилі, Ляшок-3); «Садове» – «Рятівник-2» – 4:3 (Тамразян-4 – Ткалич,  Гобідзашвилі, Васьковський); КБК-2 – «Семенівка» – 4:1 (Ширяєв, Негура, Кізіма Б.-2 – Піскун);  «Садове» – «Воєводське» – 1-10 (Левченко – Синявський Ю.-2, Подгорний-4, Даревський-2, Заяц,  Любченко С,); «Семенівка» – КБК-2 – 1:1 (Євдокімов – Ширяєв); «Воєводське» – «Богданівка» – 8:0  (Подгорний-2. Даревський-3, Снісаренко, Заяц-2)

Бомбардири:  Подгорний (“Воєводське”) – 22, Васьковський (“Рятівник-2”) – 21, Нікітін (“Тинь”) -20, Манцуляк (“Легіон”) – 20, Кривицький (“Тинь”) – 18,

Наступні ігри  17 лютого  з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».          

Федерація  футболу міста Южноукраїнська    

***

Прес-аташе ФФМО В. М. Сірий

електронна пошта: ffgnik@meta.ua

телефони: 097-744-31-86 099-491-20-98 063-512-49-76

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *