Відкритий Весняний Кубок з футболу у Снігурівського району

7 квітня в с. Новопетрівка пройшов кубок з футболу, яким не перший рік розпочинається сезон в Снігурівському районі. В народі цей турнір отримав назву «Пулька». Вже в котре Новопетрівка приймає в себе «Відкритий Весняний Кубок» з футболу, але вперше це робить у складі об’єднаної громади.

Організацію змагань підтримали: Голова Широківської ОТГ – Пересунько С. М., народний депутат Верховної Ради від Миколаївської області – Бриченко І. В. та Федерація Футболу Миколаївської області.

Перед початком змагань відбулось урочисте відкриття, де від імені Широківської сільської ради, голова громади, С. М. Пересунько привітав всіх учасників турніру та побажав чесної спортивної боротьби.

В свою чергу, народний депутат І. В. Бриченко подякував всім командам та вболівальникам за участь, привітав з початком змагань та передав учасникам Кубку вітання та подарунки від Президента ФФУ А. Павелка футбольні м’ячі для футбольних команд. Та нагородив Почесними грамотами ФФУ за вагомий внесок у розвиток та підтримку футболу у сільській місцевості. Таких ентузіастів, як: Мушина Миколу, Господаренка Сергія, Косєя Володимира, Мороза Юрія, Ватюка Олександра, Мацюту Сергія.

Участь у змаганнях прийняло 14 команд: ФК «Червоний Промінь», ФК «Новопетрівка», «Новопетрівка-2», «Новопетрівка – 3», ФК «Агро – Діло», ФК «Славія», ФК «НікЮтас», ФК «Україна», ФК «Куйбишево», ФК «Світ – Агро», ФК «Вікторія», ФК «Спарта», ФК «Павлівка», ФК «Садогор».

В результаті переможцями стали: ІІІ місце – ФК «Червоний Промінь», ІІ місце – ФК «Вікторія», І місце – ФК «Україна» (Василівка).

Команди переможці нагороджені грамотами, комплектами медалей, Кубками відповідного ступеня та грошовими преміями.

Під час проведення турніру було визначено кращого захисника, яким став – Новобранець Микола, (ФК «Червоний Промінь»), та кращий гравець цього дня – Родко Дмитро (ФК «Україна»).

А взагалі цей Кубок вкотре довів, що футбол в Снігурівському районі живе.

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *