7 квітня визначився переможець Первомайщини з футзалу у вищий лізі

В золотому матчі зустрілися команди «Все для даху» та «Благо». Цей матч пройшов при повній перевазі команди «Все для даху» і закінчився з рахунком 5 : 0. Це вже третє поспіль чемпіонство команди «кровельників».

Але, хочеться сказати, що цього матчу могло і не бути…Тиждень назад ці ж команди зустрічалися у останньому турі, команді «ВДД» вистачало навіть нічиєї, але команда «Благо» програючи по ходу матчу 0 : 1, на останній хвилині вирвала перемогу та зрівнялася за очками з командою «Все для даху», що дозволило їм ще у одному очному двобої визначити чемпіона.

Та все ж таки, команда «Все для даху» виявилася майстернішою, що і довела в очній дуелі, розгромивши принципового опонента.  З чим ми вітаємо її та президента команди – Фільваркового П. П.

Третє місце посіла команда «Цитадель», яка є чинним володарем кубка міста з футзалу, ну а на четвертому місці молода команда «Продекспрес».

В першій лізі чемпіоном стала досвідчена команда «Мигія», друге місце за молодою командою вихованців місцевої ДЮСШ – ФК «Сила», третє місце посіла команда «Кернел», а четвертими стали футболісти ФК «Ортодокс».

Команди-переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Нагородження проводили: голова федерації футболу міста Первомайська Флакей М. Д. та головний суддя змагань Кривогуз А. В., якого було відзначено подякою за проведення змагань на високому рівні.

Start a Conversation

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *